Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Ospatar, barman, sef de sala Bistrita-Nasaud

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 3

    Angajam barista cafenea bistrita

    Loc de munca placut. Aptitudini : interes de a muncii pentru un castig corespunzator implicarii, indemanare in prepararea bauturilor reci si calde, promovare produse,alte activitati specifice cafenea, curatenie si intretinere curatenie si igiena la locul de munca, comunicare si sociabilitate. Castig salarial : 2500- 3500 lei. Program flexibil . Preferam experienta dar si pentru cei interesati si dornici sa invete . Alte aspecte si detalii la interviu. tel

  • Barman Ospatar

    Responsabilitatile postului: Interacționarea caldă și atentă cu oaspeții, oferindu-le recomandări personalizate și asigurându-te că au o experiență plăcută; Preluarea comenzilor de la clienți și servirea acestora prompt și profesional; Menținerea curățeniei și a organizării în spatele barului și în zona de servire; Gestionarea și monitorizarea stocurilor de băuturi și ingrediente, efectuarea inventarului periodic și raportarea deficiențelor sau exceselor; Plasarea și gestionarea comenzilor de aprovizionare pentru băuturi și materii prime, asigurându-te că există întotdeauna suficiente produse disponibile pentru pregătirea băuturilor; Primirea și verificarea bunurilor livrate, compararea acestora cu comenzile și specificațiile Respectarea tuturor regulilor de igienă și siguranță referitoare la manipularea alimentelor și băuturilor. Ce oferim? Un mediu de lucru deschis si o atmosfera placuta; Contract de munca pe perioada nedeterminata; Salariul competitiv raportat la piata existenta; Seriozitate Mese asigurate; Transport asigurat;

  • 1

    angajez barmana

    Angajez fată la bar în apropiere de gară Bistrița!

  • 5

    Barman-ospatar

    Societate comerciala, angajăm personal pentru bar.Mai multe detalii la telefon!

  • 1

    Angajez personal pentru bar

    Societate comerciala angajam personal pentru bar, program full-time, mai multe detalii la telefon.

  • 1

    Ospătar pentru Casa Doamnelor

    Angajam ospatar ospatara; De preferință cu experienta; Program de lucru 2 zile cu 2 zile libere; Șalariu între 2550-3500 lei luna; Informatii:

  • 7

    Vino la noi in echipa!

    VINO IN ECHIPA ROYAL- BISTRITA Angajam supraveghetor jocuri OFERIM: Salariu + bonus de conduita + TIPS Cerinte: - Persoane tinere, dinamice, energice, cu aspect fizic placut - Disponibilitate de lucru in ture - Absolventi cu studii medii - Capacitate de comunicare - Seriozitate si punctualitate Responsabilitati principale: - Efectuarea platilor castigurilor - Intocmirea raportului asupra platilor efectuate - Servirea clientilor cu produse de protocol - Supravegherea permanenta a aparatelor si clientilor - Cunoasterea regulilor de joc si explicarea acestora clientilor Beneficii: - perioada de training si acomodare la sediulcompaniei - instruire asigurata de companie - posibilitati de promovare - mediu de lucru placut si dinamic - program flexibil - SALARIUL IN FUNCTIE DE REZULTATELE OBTINUTE - Contract de munca pe perioada nedeterminata

Categorii

Locuri de munca

Subcategorii

Județe

Bistrita-nasaud

Localități