Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea
Anuntul a fost adaugat la favorite de tine si alti utilizatori
Devino membru VIP si vei fi notificat imediat ce scade pretul anuntului tau favorit
In plus, ca membru VIP ai urmatoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunturile tale
De 2X mai multe repostari gratuite la anunturile tale pe zi
Mesajele tale in topul casutei destinatarului
Notificari in timp real la cautari salvate si anunturi favorite
Acceseaza abonamentul VIP

Anunturi

Marketing Publicitate Bucuresti

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • Cautam o persoana pentru marketing ca asistenta . Programul este de luni pana vineri

  • Artrita, cunoscută și sub numele de reumatism, se numără printre cele mai dureroase forme de artrita, fiind cauzată de un răspuns al sistemului imunitar care atacă mucoasa articulară. Astfel, apar durerile și umflăturile, lucru care afectează forma articulațiilor și poate duce la eroziunea oaselor. În plus, pot fi afectate și pielea, vasele de sânge, inima sau plămânii. Folosește Painless și vei simți în câteva săptămâni rezultate uimitoare . Nu creează dependenta , prezintă biodisponbilitate și este sigur. Aceasta înseamnă că medicina modernă a mers mult înainte și acum articulațiile pot fi recuperate acasă în doar câteva săptămâni. Informatii in privat.

  • 5

    Colaborare asistenta personala, open minded, pentru activitati de promovare social media.Detalii pe WhatsApp

  • 23

    Disponibil online

    Proiect nou si deosebit

    Daca iti place sa citesti,daca ai un laptop bun si stii sa lucrezi in word si pdf,daca esti o persoana organizata si serioasa si vrei sa-ti asiguri un venit lunar consistent,scrie-mi in privat si iti voi oferi toate detaliile.Pentru ca domeniul este vast,nu se pot da detalii decat in privat.Valabil doar pentru cetatenii romani,oriunde s-ar afla!

  • Caut job administrare și mentenanță site-uri / magazine online. Task-uri pe care aș putea să le îndeplinesc : Actualizarea / verificarea informațiilor din website ; Modificări în structura grafică și în funcționalitate ; Actualizarea site-urilor cu produse , prețuri , oferte , categorii ; Activități generale ce au legătură cu administrarea site-ului. Abilități : Bun cunoscător al platformelor Opencart / Joomla / PrestaShop și Wordpress ; Cunoștințe medii WebDesign , CSS , HTML , Seo ; Cunoștințe cPanel & WHM ( creare baze de date , back-up site-uri ) ; Design grafic în Adobe Fireworks ( similar Photoshop ) ; Limba engleză nivel mediu.

  • 1

    Ne mărim echipa si suntem în căutarea unor noi membri care să se alăture echipei Saveo. Ne dorim să avem colegi plini de entuziasm, cu un spirit de echipă bine dezvoltat, dispuși să se dezvolte alături de noi. Suntem interesați să te cunoaștem dacă consideri că ești potrivit pentru unul dintre job-urile de mai jos: - Vânzări și marketing (studii superioare) - Specialist achiziții (studii superioare) - Operator facturare (minim studii medii) - Relații clienți (minim studii medii) - Lucrător depozit. Societatea noastra are ca domeniu de activitate comercializarea și distribuția de băuturi alcoolice, cafea, ceaiuri și produse conexe în mediul online dar și în magazinul fizic. Punctul de lucru este în București, Sector 1, zona Casa Presei. Beneficii: - Asigurare medicală privată; - Ai posibilitatea de a lucra alături de o echipă mică dar energică și entuziastă, pe o poziție cheie; - Îți poți dezvolta competențele proprii într-o companie în continuă dezvoltare, unde aportul tău este foarte important. Hai la noi să ne dezvoltăm împreună! Te rugăm să ne transmiți CV-ul cu titlul job-ului pentru care aplici la adresa Program: Full-Time Pachetul salarial se discută în cadrul interviului. Vom contacta doar canditații considerați potriviți. Îți mulțumim pentru înțelegere!

  • 5

    Scanare fotografii și filme fotografice Pentru a vă păstra amintirile în siguranță, departe de uzura ireversibilă a filmelor și fotografiilor, trebuie doar să le scanați și să le arhivați pe orice mediu doriți stick usb, ssd sau hdd. apelând la serviciile noastre de scanare. Prin această acțiune imagini vechi și dragi vor renaște și vor ramâne arhivate în siguranță mulți ani de acum încolo. - SCANĂM ORICE TIP DE FILM NECONVENȚIONAL (microfilme, filme medicale, filme fără perforație) SCANARE FILME FOTOGRAFICE 120 si 135 - format 120 : 6x9, 6x8, 6x7, 6x6, 6x4.5 cm - format 135 panoramic : 24 x 66 si 24 x 58 mm. - format 135 : 24 x 36 mm. - format 135 în rame diapositive 5x5cm. - film cinematografic 35mm, super 16 si super 8. - pozitiv și negativ. - color și alb-negru.

  • 8

    Ma pot deplasa, la domiciliu cu un mic studio portabil pentru urmatoarele servicii : - fotografie portret / grupuri / copii. - fotografie sedii de firme si angajatii firmei. - fotografie de mancare. - fotografie de produs / incaltaminte / imbracaminte / electronice / diverse accesorii / piese industriale / etc. - fotografierea produselor pentru site-uri, gen Emag. Caut colaborări cu oricine are nevoie de fotografii. edituri, agenții de publicitate, muzee, teatre, instituții de stat sau particulare, hoteluri, pensiuni, pictori, sculptori, case de filme și orice persoană particulară, ce are nevoie de un serviciu fotografic. editez, prelucrez imagini și scanez filme fotografice. Cu aparatura din dotare, pot face față mai multor tipuri de fotografie : de la micro fotografie până la telefotografie, de la fotografie de arhitectură, la portrete sau reproduceri de artă, de mare finețe.

  • 21

    Pentru toti ce doresc sa si rotunjeasca veniturile, pot participa la sondaje (discutii pe diferite teme legat de produsele existente pe piata ( ex. lactate, carburanti, bauturi, carduri, etc) si pt. care sunt recompensati financiar. Se pot inscrie in baza de date femei si barbati, orice virsta. Pt. inscriere, lasati numele, virsta si un nr. de telefon pt. a va putea contacta. Suma minima 90 lei.

  • 21

    Ofer oportunitatea unei afaceri la cheie , desteapta , franciza , fara risc , part-time , simpla ce aduce venit pasiv. Se poate castiga peste 1000 Euro , necesita P.C. Trimiteti C.V. Detalii la nr de tel : 0723454623.

  • 6

    INTIND O MANA DE AJUTOR TUTUROR PERSOANELOR CARE VOR SA FIE SANATOASE SI CARE VOR SA CREASCA SANSELE DE FINANTARE (TINERI SI BATRANI). INVIT LA SEDIU PENTRU A DISCUTA. DETALII LA NR DE TEL.

  • 5

    Vand produse naturiste si garantate 100% : Cosmetice bio, Detergenti bio, Nutrienti sub forma lichida(si capsule) si Electronice. Au aprobarea ministerului sanatati si al F.D.A-ului. Cumparand si Vanzand aceste produse obtineti un comision (DEVENITI PARTENERI LA PROFIT CU FIRMA) cu castig progresiv...1000$. Sunati la nr de tel: 0723454623. sanda.

  • 10

    Despre postul oferit : - avem posibilitatea sa va asiguram cazare gratuita, in limita locurilor disponibile, in 2 garsoniere (2 paturi + 2 dulapuri + 2 birouri) aflate in imediata apropiere a biroului. - avem 2 posturi disponibile de operator / operatoare PC pentru a oferi serviciile noastre potentialilor clienti B2B din RO, UK si US. - serviciile pe care va fi necesar sa le oferiti potentialilor clienti le puteti vizualiza pe site-urile urmatoare : contest.discount / LocalPack.Top / WebDesign.Express . - preturile serviciilor noastre nu sunt negociabile si sunt publice pe toate site-urile noastre. - se poate alege intre mod de lucru part time (500 EUR brut / luna) si mod de lucru full time (1000 EUR brut / luna). - ne cunoastem initial si asiguram instruirea in perioada de proba la locul de munca aflat in Bucuresti pe Soseaua Berceni, numarul 96, Monaco Towers langa statia de metrou Dimitrie Leonida. - puteti vizualiza pozele cu locul de munca aici : contest.discount/office-photos.zip (25Mb .zip file). - prezenta la locul de munca este necesara doar pana stapaniti cerintele postului oferit in mod corespunzator, apoi se poate lucra in mod de la distanta. Constituie un avantaj pentru dumneavoastra daca : - aveti posibilitatea sa emiteti factura fiscala (PFA / SRL). - cunoasteti limba engleza la nivel conversational C2. - aveti tableta / calculator / laptop propriu. - cunoasteti sa lucrati cu Google Search / Google Drive Sheets / etc. - aveti experienta necesara postului oferit din domeniul IT. Cum puteti sa aplicati la postul oferit : - va aducem la cunostiinta ca anuntul este valabil atata timp cat ramane postat. - va aducem la cunostiinta ca o sa citim toate cv-urile trimise prin intermediul mesageriei iar daca cv-ul dumneavoastra corespunde o sa va contactam noi imediat. - singura modalitate este sa atasati cv-ul dumneavoastra cu poza in cadrul mesageriei alaturi de minim un URL (link) catre profiul dumneavoastra public de Facebook, Instagram, Snapchat, etc. Va multumim pentru timpul acordat anuntului nostru. O zi minunata in continuare.

  • Do you wanna become famous ? Check out our influencer marketing offer ! Detaliile colaborarii le puteti vizualiza aici (copy & paste) : SuperStar.Management/influencers.txt

  • Italia 450.000 Firme Germania 749.000 Firme Irlanda 22.000 Firme Monaco 4.700 Firme UAE 19.000 Firme Elvezia 68.000 Firme USA 1.000.000 Firme Austria 68.000 Firme La cerere Iti descarcam liste pe orice tara doresti Il Software este cu licenta pe viata, Software-ul poate fi folosit de toti cei ce doresc sa isi gaseasca un loc de munca in strainatate si sa se propuna (trimitere Curriculum Email) Sau de societati si firme ce doresc un portofel clienti sau sa isi propuna serviciile in tarile europene sau propuneri continentale peUSA/ASIA/AUSTRALIA. toate adresele sunt full contact si upgradate la 3 luni! Pentru info si comenzi contacteaza via W-App: / sau Email la info (at) csp-global . org

  • 14

    Afacere geniala, fara risc, investitie 60 euro - castig 206 euro ( sau chiar 224 euro), banii investiti se pot cheltui, deci nu exista risc financiar. Cautam persoane cu spirit intreprinzator, iuti la minte, isteti, seriosi, care au chef sa invete ceva nou si sa munceasca inteligent. Daca indepliniti conditiile, va rugam sa trimiteti un mesaj cu numele si telefonul dvs. la [email protected] apoi sunati la 0736702051 pentru a stabili o intalnire.

  • Daca petreci timp online poti castiga bani intre timp vizualizand reclame, completand chestioare, etc. https://online-earnmoney.beauty/386561996922

  • 15

    Descrierea jobului part time: Monitorizare magazine online, Emag.ro, Cel.ro, Domo.ro, Okazii.ro, Teamdeals.ro etc. Actualizare magazin online adaugare produse, prelucrare fotografii, actualizare / adaugare descrieri, realizare bannere pentru prezentarea promotiilor actuale, adaugare/modificare preturi Alte activitati specifice, necesare bunei desfasurari. Cunoștințe bune de Word, Excel. Prezenta obligatorie la birou, programul de lucru este de 4 ore/zi cu posibilitatea de trecere la programul de 8 ore. Adresa pentru interviu este:B-dul Ghencea, nr. 126 132, etajul 1, corp est, camera 5,6 si 7, in cadrul imobilului Home & Design Mall, sector 6, București. Beneficii: contract de munca pe o perioada nedeterminata, protectia munci, medicina munci, Salariul 1000 ron/net

  • Distribui flyere reviste si oferte, programul cateva ore zilnic de luni pana vineri 4-5 ore, iar in weekend sambata si duminica 4-5 ore sunt serios, astept oferte

  • 2

    Dacă esti o persoana deschisă plăcută și îți dorești un job provocator confort financiar acceseaza whatsapp pentru detalii complete. Poți lasă mesaj pana in ora 23.30. Alex

  • Salveaza cautarea