Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Marketing Publicitate Bucuresti Sector-4

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • Pi este o nouă monedă digitală dezvoltată de către profesori ai Univerității Standford, cu peste 12 milioane de membri din toată lumea. Pentru a-ți revendica Pi-ul, descarca aplicatia PI Network de pe Magazin Play sau App Store inregistreazate, utilizeaza Facebook-ul sau numarul de telefon e optional apoi folosește username-ul meu urigase drept cod de invitație. Activezi zilnic minarea (de restul se ocupa logistica sistemului) Minarea in acest caz este de fapt o minare in cloud adică telefonul tau este de fapt o telecomanda pt a activa un contoar de pe server. De aceea trebuie intrat o data la 24 ore pt a activa minarea. Între aceste activari nu este nevoie sa tii aplicația deschisa, nu ai nevoie de internet, nu iti consuma din bateria telefonului,nu îți folosește procesor. NU face log out din aplicație! Vei pierde Pi câștigați in acea zi. Instaeaza acum aplicatia ,fa-ti cont si introdu codul "urigase" fara ghilimele cand va cere invitatia. https://minepi.com/urigase#download

  • 3

    Pi este o nouă monedă digitală dezvoltată de către profesori ai Univerității Standford, cu peste 12 milioane de membri din toată lumea. Pentru a-ți revendica Pi-ul, descarca aplicatia PI Network de pe Magazin Play sau App Store inregistreazate, utilizeaza Facebook-ul sau numarul de telefon e optional apoi folosește username-ul meu NicolauCatalin drept cod de invitație. Activezi zilnic minarea (de restul se ocupa logistica sistemului) Minarea in acest caz este de fapt o minare in cloud adică telefonul tau este de fapt o telecomanda pt a activa un contoar de pe server. De aceea trebuie intrat o data la 24 ore pt a activa minarea. Între aceste activari nu este nevoie sa tii aplicația deschisa, nu ai nevoie de internet, nu iti consuma din bateria telefonului,nu îți folosește procesor. NU face log out din aplicație! Vei pierde Pi câștigați in acea zi.

  • 11

    Ne mărim echipa! Căutăm persoane dornice să înceapă o carieră în domeniul vânzărilor, dinamice și dornice de va învăța lucruri noi. Care sunt cerințele noastre? Permis de conducere (categoria B cu auto personal), abilități de comunicare, bună dispoziție și dorința de a învăța. Ce oferim? Un loc într-o echipă dinamică și unită, training-uri atât la sediu, cât și în alte țări în care compania noastră activează. Pentru a ne motiva colegii oferim comision la fiecare vânzare + premii în bani sau vacanțe în diverse țări. Oportunitatea de avansare și de a deschide propria afacere în domeniul vânzărilor. Program flexibil (ideal pentru studenți si nu numai). Va asteptam in echipa noastra!

  • 88

    Cauţi un job part-time? Esti o persoana comunicativa, serioasa, punctuala, dornica de a te implica minim 4 ore pe zi in discutii telefonice cu consumatorii pe baza unui chestionar? Alatura-te echipei noastre! BENEFICII: - program de lucru flexibil şi obţinerea unui venit corelat cu numărul de ore lucrate si numarul de chestionare realizate, - posibilitatea de promovare - training-uri de specialitate - bonus in functie de numarul de chestionare realizate - bonusuri de fidelitate Va asteptam sa ne cunoastem si sa faceti parte din echipa noastra. Telefon : 0770.216.123 Radu

  • 15

    Agentie de publicitate, cautam un distribuitor fluturasi (in cutiile de scrisori) pe termen lung, program redus. Exista o norma zilnica, dupa indeplinirea acesteia se poate incheia programul. Programul este in prima parte a zilei, luni-vineri si facultativ sambata. Deoarece fiecare distribuitor poate alege cantitatea distribuita, venitul lunar variaza mult, intre 600-2000 lei. Pentru detalii suplimentare si/sau programare la interviu, va rugam trimiteti mesaj cu nume si numar de telefon. Nu detaliem in mesaje.

  • 6

    Angajam agent de vanzari pentru pomovarea si prezentarea produselor companiei.Cautam persoane comunicative cu spirit de echipa.Oferim training gratuit si posibilitatea de a promova professional. 0738796007

  • Comenzile se fac în magazin, după lista clienților

  • Disponibil online

    Echipa vânzări online

    Te aștept să vii în cea mai mare echipa de vânzări cu cele mai mari bonusuri/cadouri. Dacă stai cel puțin 2 ore online de ce să nu stai cu folos? Pentru mai multe detalii lasă-mi mesaj!

  • 2

  • 1

    Disponibil online

    Oferte și avantaje

    OFERTĂ încă valabilă: Vrei să știi -Cum poți să plătești mai puțin la factura de energie electrică și să îți transformi cheltuielile "gosodărești" curente lunare(vezi cartea AURUL GOSPODĂRIEI) în VENITURI ? Intră GRATUIT -de Luni până Vineri inclusiv - dimineața la 08.45 și seara la 20.45 pe următorul link: https://63273050.myownmeeting.net/login Alte DETALII: privind avantajele directe (reducerea la factura de energie electrică, discounturi la cumpărături/achiziții) și avantajele indirecte/reziduale (prin multiple comisioane de la partenerii comerciali) -toate aceste DETALII: la cerere.

  • Mineaza BTC dupa dispozitivul tau android, apple sau pc fara sa afecteze componenetele dispozitivului tau. Pentru detalii si dovezi ale retragerii de pe platforma va astept in pv. Linkul urmator https://cryptotabbrowser.com/21185387 este un link de invitatie pe aplicatie. Facand cont dupa acest link, cel ce invita primiste un anumit procent de la cel invitat fara ca soldul celui invitat sa fie afectat. Va astept in privat pentru orice fel de nelamuriri. Spor

    Oferta noua

    Oferta noua. Activitate numai la calculator. Castiguri asigurate pentru o perioada de 20 de ani, dupa incheierea unui contract special si semnat numai cu pixul, in original, trimis prin posta. Va selecteaza unul dintre membrii echipei noastre, dupa ce trimiteti mesajul: ACTIVITATE COMPLET ONLINE, la adresa de email

    Oferta zilei

    SOLUȚII/valorificarea "Aurului Gospodăriei": OFERTĂ încă valabilă: Vrei să știi -Cum poți să plătești mai puțin la factura de energie electrică și să îți transformi cheltuielile "gosodărești" curente lunare(vezi cartea AURUL GOSPODĂRIEI) în VENITURI ? Intră GRATUIT -de Luni până Vineri inclusiv - dimineața la 08.45 și seara la 20.45 pe următorul link: https://63273050.myownmeeting.net/login Alte DETALII: privind avantajele directe (reducerea la factura de energie electrică, discounturi la cumpărături/achiziții) și avantajele indirecte/reziduale (prin multiple comisioane de la partenerii comerciali) -toate aceste DETALII: la cerere.

  • 7

    Responsabilitati: COORDONAREA STUDIILOR DE PIATA CALITATIVE SI CANTITATIVE: - Implicarea in procesul de recrutare si selectare personal pentru proiectele de cercetare (operatori teren sau operatori call center); - Planificarea si organizarea activităților aferente fiecarei etape a proiectului; - Sustinere training conform obiectivelor proiectului; - Coordonarea echipelor de operatori si a coordonatorilor zonali in cadrul proiectelor; - Realizarea rapoartelor referitoare la evolutia proiectelor; - Urmarirea bugetului proiectelor; - Monitorizarea activitatilor de verificare; Candidatul ideal: - Persoana organizata, disciplinata, ordonata, responsabila, implicata, cu initiativa si putere de decizie; - Persoana cu capacitate de analiza si atentie la detalii; - Foarte bune abilitati de comunicare; - Logica bine dezvoltata; - Experienta de minim 1 an in activitati similare; Adresa de contact:

  • 5

    Daca esti o persoana pozitiva, ambitioasa cu abilitati de comunicare , si poti sa vinzi orice,te asteptam in echipa noastra?? Posturi libere full time: -agent vanzari -consilier vanzari -parte fixa -bonusuri si comisioane in functie de rezultat Asteptam CV-ul la adresa de E-mail: sau puteti sa va programati telefonic la un interviu zilnic intre oreleTel

  • 46

    Alege sa fi cel ma BUN! Selectam personal in vederea angajarii pentru un Nou MAGAZIN ONLINE cu profil de vanzari (gen Emag, Evomag fara a implica procesele de marketplace)urmatoarele categorii de personal: -administrator baze de date( server base, postare produse in platforma, etc, -operatori pc pentru introducere si validare date( preluare comenzi, sesizari, emitere awb conform comenzilor, asigurarea logistici produselor, preluare apeluri telefonice si alte operatiuni specifice call center- .) -assistent manager ( organizarea agendei de lucru , raportare activitate catre rop office, deplasari in interes de serviciu, limba engleza conversational , -operatori marketing si promovare( promovare online si alte instrumente de promovare), -coordonator proiect( cunoasterea in profunzime a ceea ce inseamna MAGAZIN ONLINE) ....cat si alte posturi care pot fi concludente si necesare desfasurarii activitatii noastre. Mentionam ca proiectul nostru se afla in faza finala si va demara in curand drept pentru care va invitam sa aplicati pentru pozitiile mentionate mai sus. Cautam creativitate, inovativitate,performanta. Oferim pachete salariale atractive incepand de la 500-1000 euro/lunar in functie de rezultatele obtinute cat si o experienta noua in arta de a lucra. Va multumim si asteptam cu interes aplicatiile Dumneavoastra!

  • Descrierea jobului: - verifica si pregateste diverse machete grafice - creaza machete in conformitate cu cerintele clientului; - prelucreaza imagini - pregateste materiale pentru tipar sau print digital Cerinte: - experienta in domeniul productiei publicitare; - studii medii sau superioare; - cunoasterea programelor Corel Draw in principal, Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator - deschidere si interes pentru a invata lucruri noi; - capacitate de lucru in echipa; - creativitate i originalitate. - este o persoana atenta la detalii - pregatirea fisierelor grafice pentru productie (print, cut) Constituie avantaj: - cunoașterea programelor de lucru 3D

  • Angajam specialist in marketing online pentru Google, Facebook, Linkedin, etc. Dorim experienta minim 5 ani si pasiune pentru munca. Program 14:00-18:00, Salariu motivant in functie de experienta si cunoastere. Tel: 0735 867 530

  • 2

    Lucreaza de acasa si construieste-ti un venit suplimentar Doar cateva ore pe zi Selectam persoane smart, care doresc sa-si imbunatateasca venitul lunar, printr-o activitate online in zona de influencing si marketing online. Daca esti o persoana cu spirit antreprenorial, Ai spirit de echipa, si esti o persoana educabila, Iti doresti un venit suplimentar si esti o persoana Dispusa sa iti construiesti activitatea in mediul Online, atunci scrie-mi pe wap: zer Numele tau, Ocupatie,Localitate si De ce crezi ca ai fi bun pentru o activitate pe zona de influencing si marketing. Iti MultumescLucreaza de acasa si construieste-ti un venit suplimentar Doar cateva ore pe zi Selectam persoane smart, care doresc sa-si imbunatateasca venitul lunar, printr-o activitate online in zona de influencing si marketing online. Daca esti o persoana cu spirit antreprenorial, Ai spirit de echipa, si esti o persoana educabila, Iti doresti un venit suplimentar si esti o persoana Dispusa sa iti construiesti activitatea in mediul Online, atunci scrie-mi pe wap: zer Numele tau, Ocupatie,Localitate si De ce crezi ca ai fi bun pentru o activitate pe zona de influencing si marketing. Iti Multumesc

  • Salveaza cautarea