Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Marketing Publicitate Bucuresti Sector-4 Companii

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 6

    Angajam agent de vanzari pentru pomovarea si prezentarea produselor companiei.Cautam persoane comunicative cu spirit de echipa.Oferim training gratuit si posibilitatea de a promova professional. 0738796007

  • Descrierea jobului: - verifica si pregateste diverse machete grafice - creaza machete in conformitate cu cerintele clientului; - prelucreaza imagini - pregateste materiale pentru tipar sau print digital Cerinte: - experienta in domeniul productiei publicitare; - studii medii sau superioare; - cunoasterea programelor Corel Draw in principal, Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator - deschidere si interes pentru a invata lucruri noi; - capacitate de lucru in echipa; - creativitate i originalitate. - este o persoana atenta la detalii - pregatirea fisierelor grafice pentru productie (print, cut) Constituie avantaj: - cunoașterea programelor de lucru 3D

  • 7

    Responsabilitati: COORDONAREA STUDIILOR DE PIATA CALITATIVE SI CANTITATIVE: - Implicarea in procesul de recrutare si selectare personal pentru proiectele de cercetare (operatori teren sau operatori call center); - Planificarea si organizarea activităților aferente fiecarei etape a proiectului; - Sustinere training conform obiectivelor proiectului; - Coordonarea echipelor de operatori si a coordonatorilor zonali in cadrul proiectelor; - Realizarea rapoartelor referitoare la evolutia proiectelor; - Urmarirea bugetului proiectelor; - Monitorizarea activitatilor de verificare; Candidatul ideal: - Persoana organizata, disciplinata, ordonata, responsabila, implicata, cu initiativa si putere de decizie; - Persoana cu capacitate de analiza si atentie la detalii; - Foarte bune abilitati de comunicare; - Logica bine dezvoltata; - Experienta de minim 1 an in activitati similare; Adresa de contact:

  • Salveaza cautarea