Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam Operatori productie cu cazare

Specificatii
Numele companiei Clarismart Consuting
Tip job part time
Experienta fara experienta
Nivel de studii necalificat
Locuri vacante 2
Disponibil imediat da
Descriere

Cerințe:

-Studii medii/scoala profesionala;

-Cunoștințe minime de operare pe calculator;

-Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi/tură continua;

-Viteză de reacție;

-Atenție distributivă;

-Dorință de învățare și specializare la locul de muncă;

-Abilitatea de a lucra în echipă.

Beneficii:

-Salariu motivant și majorări salariale periodice

-Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

-Asigurare medicala si de viata

-Bonus de performanță

-Primă de vacanță, primă de Paști și primă de Crăciun;

-Ore suplimentare plătite dublu;

-Tichete de masă în valoare de 15 lei/zi lucrată.

-Posibilitate de cazare in conditii bune.

Responsabilități:

-Realizează activitatea de producție utilizând sisteme automatizate necesare procesului de productie;

-Prelevă și analizează probe pe parcursul fluxului de producție, respectând standardele de calitate;

-Aplică și menține standardele de curățenie și igienă;

-Aprovizionează și dozează materiile prime necesare;

-Înregistrează date în fișe tehnologice și rapoarte de producție;

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

Anunturi recomandate

    Aplica acum cu CV
    CLARISMART CONSULTING

    Vezi toate anunturile