Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Soferi - Transporturi Ilfov Jilava

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Suntem o companie in crestere continua, ne dezvoltam si cautam: Soferi livratori la nivel national produse lactate: Cerințe: Studii medii Flexibilitate, atitudine pozitiva Persoana harnica, respectuoasa, onesta, organizata, cu spirit de raspundere Rapiditate in actiune si putere de concentrare pentru indeplinirea sarcinilor Permis conducere autovehicule categoria B minim 2 ani Responsabilitati: Receptia marfii Pregatirea marfii cf. facturi/avize de livrare Predarea marfii la clienti Gestiunea documentelor

  • fabrica de dresuri angajam sofer cu experienta pentru transport personal (8+1) cu domiciliu in zona gara progresul, soseaua giurgiului sau in jilava.

  • Angajăm șoferi TIR pe ruta București-UE, tur-retur.

  • Firma romaneasca cu punctul de lucru in Jilava, Judetul Ilfov, angajeaza sofer duba cu prelata, latime 2.40 M, carnet categoria B, pentru transport marfa intern. Telefon 0757 466 667

  • Responsabilitati: - transportul produselor companiei la clienti; - predarea zilnica a avizele de insotire a marfii; - verificarea cantitativa a marfii livrate; - ajuta la incarcarea marfii in autovehicul; - raspunde de buna intretinere a autovehiculului. Cerinte: - experienta minimum 2 ani; - autorizatie macaragiu; - permis conducere categoria B, C, E si optional D; - seriozitate, atentie, spirit de echipa. Oferta: - posibilitate acordare bonusuri; - salariu motivant; - salariul real pe contractul de munca; - program de lucru 8 – 16; - mediu de lucru placut; - punct de lucru: la intrarea in localitatea Jilava.

  • Fabrica de confectii metalice angajeaza sofer cu permis categoria B. Va rugam sa ne trimiteti CV la adresa de mail sau relatii la telefon 0731629450.

  • Angajăm șoferi profesioniști pentru statie de betoane, salariu avantajos,pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon : 0768129994 .

  • Firma cu sediul in Jilava, Ilfov angajeaza sofer full-time, cu contract de munca perioada nedeterminata, pentru distributie carbuni de gratar. Salariu net 2500 lei.

  • Salveaza cautarea