Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Cluj Turda doar cu poze

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Angajez cioban, de preferinta cu familie(sot si sotie), sa cunoasca meserie si sa nu fie prieten cu alcoolul. Daca sunteti interesat discutam despre conditii si plata la telefon 0746111778. Ofer si cer seriozitate.

  • Suntem Destine Holding! o companie de Brokeraj ce se ocupă cu intermedierea serviciilor și a produselor în domeniu financiar și nu numai! Astfel produsele ofertate de noi sunt: -asigurări generale (rca, casco, locuințe, malpraxis, etc....), asigurări de viata. -credite (ipotecare, imobiliare, prima casa, nevoi personale, carduri de credit, leasing, etc...). -pachete turistice (oriunde în lume,bilete de avion, asigurări travel, etc....). -tranzacții imobiliare pe întreg teritoriul României. Unul dintre cele mai avantajoase  puncte  este faptul ca toată activitatea   pe care o gestionezi, este pe platforma companiei, timpul efectiv investit în care tu înveți, te autorizezi, practici și te dezvolți  fiind flexibil și la dispoziția ta! În această perioadă AUTORIZAREA online este gratuită până la finalizarea pandemiei tocmai pentru a încuraja piața de asigurări. Activitatea este flexibilă, nu ai program fix și nici targhet! Astfel singurul cost reprezentând taxa de 100 de ron pentru programul de pregatire profesionala online, care desigur ca va fi recuperat în timpul practicării activității. Dacă îți surâde idea de a devenii consultant în compania noastră te invit sa aplici mai jos și aștept cu drag sa ne cunoaștem! ☺️ https://forms.gle/YwpgRszNaCK4VY8S7

  • 3

    LR Health & Beauty Systems este o companie germana multinationala prezenta in 30 de tari cu o experienta de 35 ani , lucrează alături de experţi renumiţi în nutriţie şi un consiliu ştiinţific specializat care asigură calitatea excepţională a produselor noastre pe baza de Aloe Vera, prin controale riguroase în toate stadiile de producţie. De aceea, produsele noastre sunt deosebit de eficace şi sunt recunoscute şi certificate la nivel internaţional. Oportunitate part-time sau full-time , cariera de succes ! NOI VA OFERIM - Produse nutricosmetice unice , - Device-uri, nanotehnologie, anti-aging - Ape de parfum proprii ,marca LR - Suntem experti in imunitate ,reglarea stresului ,controlul-greutatii..etc - Nu se cere target lunar , - Munca in echipa cu liderii de succes din LR Romania - Program autoturism oferit pentru parteneri dupa 3 luni . - Bonusuri de performanta , competitii , recunoastere ! - Training gratuit ,academii ,platforma online ,motivatie , inspiratie . NOI VA CEREM - Seriozitate maxima , varsta minima 18 ani - Persoana deschisa spre invatare si perseverenta - Sa iubesti, munca in echipa si motivatia financiara sa fie la cote maxime !

  • 3

    Descriere post: -crearea unui mediu atractiv si primitor pentru clienti, -prezentarea regurilor de joc , promotiilor catre jucatori, -servirea jucatorilor cu bauturi, -evidenta operatiunilor de incasari si plati, -gestionarea numeralului si intocmirea documentelor zilnice, -preluarea / predarea precisa si corecta a gestiunii, -pastrarea curateniei la locul de munca, -experianta nu este necesara. Cerinte: -aspect fizic placut, -disponibilitate de a lucra in ture, -bune abilitati de relationare si flexibilitate, -persoana echilibrata, responsabila si constiincioasa, -punctualitate, precizie. Oferta: -oportunitatea unui loc de munca stabil pe perioada nedeterminata, -contract de munca full time, -instruire de specialitate si dezvoltare profesionala, -posibilitate de cariera, -posibilitate de bonus lunar, - cv se pot trimite pe adresa

  • Angajez sofer taxi In Turda cu atestat Detalii la telefon

  • 1

    ANGAJAM , MECANIC INTRETINERE MASINI SI UTILAJE PENTRU SECTIA DE PANIFICATIE SI BISCUITI, DIN TURDA ,VECHIME MINIM 3 ANI,CONDITII -MECANICUL TREBUIE SA AIBA CUNOSTINTE DE LACATUSERIE,, -CUNOSTINTE DE MECANIC INTRETINERE, -SUDURA -PUTINA ELECTRONICA, -ELECTRICIAN INTRETINERE, -SALAR ATRACTIV SI BONURI DE MASA INFORMATI LA TELEFON, -0751193820, -0728242666. SAAU PE IMAIL.

  • ANGAJAM URGENT ELECTRO-MECANIC INTRETINERE MASINI SI UTILAJE CU EXPERIENTA MINIM 3 ANI, LA O FABRICA DE PRODUSE DE PATISERIE DIN TURDA, ELECTRO-MECANICUL TREBUIE SA AIBA CUNOSTINTE DE: -SUDURA, -INTRETINERE MASINI SI UTILAJE, -MECANICA, -PUTINA ELECTRONICA, -CUNOSTINTE DE ELECTRICIAN, -SA STIE SA CITEASCA O SCHITA A UNEI MASINI (ELECTRIC). -SA DETINA MASINA PENTRU INTERVENTI, -SE ACORDA SALAR ATRACTIV SI BONURI DE MASA.

  • Caut de munca in traducerea de documente & interpretare de conferințe, engleză/ spaniola perfect vorbit si scris Cluj Va rog contactati-ma doar dimineata la telefon ! Multumesc !

  • LR Health & Beauty Systems este o companie germana multinationala prezenta in 30 de tari cu o experienta de 35 ani , lucrează alături de experţi renumiţi în nutriţie şi un consiliu ştiinţific specializat care asigură calitatea excepţională a produselor noastre pe baza de Aloe Vera, prin controale riguroase în toate stadiile de producţie. De aceea, produsele noastre sunt deosebit de eficace şi sunt recunoscute şi certificate la nivel internaţional. Oportunitate part-time sau full-time , cariera de succes ! NOI VA OFERIM - Produse nutricosmetice unice , - Device-uri, nanotehnologie, anti-aging - Ape de parfum proprii ,marca LR - Suntem experti in imunitate ,reglarea stresului ,controlul-greutatii..etc - Nu se cere target lunar , - Munca in echipa cu liderii de succes din LR Romania - Program autoturism oferit pentru parteneri dupa 3 luni . - Bonusuri de performanta , competitii , recunoastere ! - Training gratuit ,academii ,platforma online ,motivatie , inspiratie . NOI VA CEREM - Seriozitate maxima , varsta minima 18 ani - Persoana deschisa spre invatare si perseverenta - Sa iubesti, munca in echipa si motivatia financiara sa fie la cote maxime ! Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati sau sa ne lasati un nr de contact, pentru a va putea oferii detalii suplimentare !

  • Angajam 2 mecanici excavator si buldoexcavator, orasul Turda, jud. Cluj. Va rugam trimiteti CV pe email: adrianb at mtstroy.eu

  • Angajam sef santier lucrari extindere si reabilitare apa canal, orasul Turda, jud. Cluj. Rog CV pe email: adrianb at mtstroy.eu

  • Salut suntem o echipă formată din trei băieți executăm lucrări precum : montat uși si geamuri termopan ,lemn,pvc,aluminiu.seriosi responsabili .

  • 3

    FAN Courier Campia Turzii angajeaza curier pentru oras si zonele rurale.Se poate face calificare si la locul de munca insa trebuie permis de conducere categoria B. Daca exista interes, va rog sa trimiteti un C.V la sau sunati la (0747) 270 040.

  • Salveaza cautarea