Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Administratie Ilfov Clinceni

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Responsabilitati: • asigura comanda de materiale stocabile si nestocabile la furnizorii agreati/selectati • urmareste derularea comenzilor de la plasare pana la receptie. Tine legatura cu furnizorii • informeaza Responsabilul de Stoc despre statutul livrarii materialelor: data livrarii (in concordanta cu necesitatile departamentului si ale clientilor) • introduce comenzile in sistemul electronic • creaza articole in sistemul electronic • verifica, din punct de vedere al corectitudinii, informatiile continute de cataloagele companiei (coduri, denumiri, pret, text); • intocmeste diverse analize si rapoarte solicitate de echipa de Achizitii; • intocmeste rapoarte de stoc si analize specifice departamentului; • monitorizeaza si gestioneaza nivelul stocului de produse pentru mentinerea lui in limitele agreate; • comanda produse catre furnizori pe baza vanzarilor si in concordanta cu limitele de stoc agreate la nivel de companie; Cerinte: • experienta profesionala de minim 1 an; • cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu (scris si conversational), limba italiana constituie avantaj; • cunostinte operare PC (Microsoft Office: Excel, Word, PowerPoint); • studii superioare; • abilitati necesare ocuparii postului: rapiditate in gandire si actiune, capacitate de analiza si sinteza a informatiilor, prioritizare a activitatilor, buna comunicare la toate nivelele ierarhice, sociabilitate, implicare si rezistenta la stres. Beneficii: • pachet salarial motivant • asigurare medicala privata • decont transport; • tichete de masa; Program de lucru: L-V.

  • Salveaza cautarea