Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Marketing Publicitate Bucuresti Sector-4 Tip job: Full time

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 2

  • 1

    -se cauta fata ,sa fie serios si cu dorinta de a muncii si invata si rabdator - contract de munca STR.HUEDIN SECTOR 4 Bucureti

  • 2

    -se cauta fata ,sa fie serios si cu dorinta de a muncii si invata si rabdator - contract de munca, STR.HUEDIN SECTOR 4 Bucureti

  • 1

    -se cauta fata ,sa fie serios si cu dorinta de a muncii si invata si rabdator - contract de munca,1800ron la mana STR.HUEDIN SECTOR 4 Bucure ti

  • 3

  • Firma de colantari auto angajeaza in conditii foarte avantajoase, grafician cu puternice cunostinte in COREL DRAW.

  • Descrierea jobului: - verifica si pregateste diverse machete grafice - creaza machete in conformitate cu cerintele clientului; - prelucreaza imagini - pregateste materiale pentru tipar sau print digital Cerinte: - experienta in domeniul productiei publicitare; - studii medii sau superioare; - cunoasterea programelor Corel Draw in principal, Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator - deschidere si interes pentru a invata lucruri noi; - capacitate de lucru in echipa; - creativitate i originalitate. - este o persoana atenta la detalii - pregatirea fisierelor grafice pentru productie (print, cut) Constituie avantaj: - cunoașterea programelor de lucru 3D

  • 47

    Alege sa fi cel ma BUN! Selectam personal in vederea angajarii pentru un Nou MAGAZIN ONLINE cu profil de vanzari (gen Emag, Evomag fara a implica procesele de marketplace)urmatoarele categorii de personal: -administrator baze de date( server base, postare produse in platforma, etc, -operatori pc pentru introducere si validare date( preluare comenzi, sesizari, emitere awb conform comenzilor, asigurarea logistici produselor, preluare apeluri telefonice si alte operatiuni specifice call center- .) -assistent manager ( organizarea agendei de lucru , raportare activitate catre rop office, deplasari in interes de serviciu, limba engleza conversational , -operatori marketing si promovare( promovare online si alte instrumente de promovare), -coordonator proiect( cunoasterea in profunzime a ceea ce inseamna MAGAZIN ONLINE) ....cat si alte posturi care pot fi concludente si necesare desfasurarii activitatii noastre. Mentionam ca proiectul nostru se afla in faza finala si va demara in curand drept pentru care va invitam sa aplicati pentru pozitiile mentionate mai sus. Cautam creativitate, inovativitate,performanta. Oferim pachete salariale atractive incepand de la 500-1000 euro/lunar in functie de rezultatele obtinute cat si o experienta noua in arta de a lucra. Va multumim si asteptam cu interes aplicatiile Dumneavoastra!

  • Salveaza cautarea