Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam specialist in recrutare

Descriere

Candidatul ideal

Experienta anterioara in activitati de recrutare de volum si selectie pentru diverse tipuri de posturi;
Cunoasterea proceselor de recrutare,cunostinte REVISAL si Legislatia Muncii.
Abilitatea de a planifica in mod eficient si de a lucra sub presiune;
Atitudine flexibila si proactiva;
Persoana pozitiva, autonoma si orientata catre rezultate.

Obiectivele postului:
Recrutarea si selectia necesarului de personal conform necesitatilor Companiei.

Responsabilitati:

-selectarea candidatilor in functie de profilurile discutate cu managerii;
-indentificarea celor mai potrivite si rentabile surse de recrutare;
-redactarea si publicarea anunturilor de recrutare specifice;
-monotorizarea pietei interne a muncii prin metode specifice-salarii, tendinte, pachete aditionale salariului;
-cunoasterea si respectarea politicilor si procedurilor companiei.

Se ofera pachet salarial motivant 2500 net, contract de munca pe perioada nedeterminata, masina si telefon de serviciu

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.