Trimite

Angajam specialist in recrutare

Descriere

Candidatul ideal

Experienta anterioara in activitati de recrutare de volum si selectie pentru diverse tipuri de posturi;
Cunoasterea proceselor de recrutare,cunostinte REVISAL si Legislatia Muncii.
Abilitatea de a planifica in mod eficient si de a lucra sub presiune;
Atitudine flexibila si proactiva;
Persoana pozitiva, autonoma si orientata catre rezultate.

Obiectivele postului:
Recrutarea si selectia necesarului de personal conform necesitatilor Companiei.

Responsabilitati:

-selectarea candidatilor in functie de profilurile discutate cu managerii;
-indentificarea celor mai potrivite si rentabile surse de recrutare;
-redactarea si publicarea anunturilor de recrutare specifice;
-monotorizarea pietei interne a muncii prin metode specifice-salarii, tendinte, pachete aditionale salariului;
-cunoasterea si respectarea politicilor si procedurilor companiei.

Se ofera pachet salarial motivant, contract de munca pe perioada nedeterminata, masina si telefon de serviciu

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.