Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Manager gradinita privata

Descriere

Candidatul ideal:

Cerinte minime pentru candidati:
- Experienta anterioara in management reprezinta un avantaj.
- Capacitate de a relationa cu parintii, colaborare cu personalul gradinitei
- Capacitate de a planifica si organiza activitatille extrascolare (sedinte cu parintii, excursii, spectacole etc)
- Persoana cu o atitudine pozitiva, cu bune abilitati de comunicare, relationare, organizare si negociere.
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului:
- Indeplinirea sarcinilor administrative specifice pentru gradinita/after school;
- Cunostinte bune de operare PC MSOffice – WORD, EXCEL, navigare internet;
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- Preluarea si directionarea apelurilor telefonice catre persoanele responsabile;
- Primirea vizitatorilor si prezentarea acestora locatia si oferta;
- Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- Preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati;
- Redactarea corespondentei necesara desfasurarii activitatii zilnice;
- Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail;
- Actualizarea bazei de date documente si clienti;
- Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
- Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
- Tine evidenta tuturor documentelor.
- Promoveaza afacerea pe toate canalele.
- Se ocupa de obtinerea documentelor/autorizatiilor necesare functionarii afacerii

Oferim:

Salariu atractiv
Un loc de munca pozitiv unde sunt promovate cunostintele si aptitudinile

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.