Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Specialist recrutare

Suntem un grup de firme ce activam in domeniul constructiilor civile si industriale cu o vechime de peste 15 ani!

Cautam un coleg pe partea de recrutare personal in Oradea!

Responsabilitatile postului:
- Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
- Concepe si posteaza anunturile de recrutare;
- Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului;
- Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor;
- Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor;
- Administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati;
- Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Sudii superioare finalizate in Resurse Umane/Psihologie/Economice;
- Experienta intr-o pozitie similara;
- Cunostinte bune a pachetului Microsoft Office;
- Permis cat. B;
- Atentie la detalii;
- Capacitate de organizare.

Oferim:
- Salariu atractiv – se negociaza in urma interviului;
- Program de lucru: luni-vineri, 09:00-17:00;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare.

Daca prezinta interes pentru dvs. acest post vacant, asteptam CV-ul dvs. la adresa de e-mail: resurseumane90(A rond)gmail.com sau ne puteti contacta la numarul: 0747.559.043 pentru detalii.
Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Human Resources

    Vezi toate anunturile