Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Specialist Resurse Umane

Cautam coleg/colega pentru echipa de HR Urban Plaza Construct

• Studii superioare finalizate (stiinte sociale , economice sau juridice) ;
• Experienta anterioara intr-o pozitie similara minimum 1 an
• Atestat Inspector Resurse Umane;
• Cunostinte avansate de legislatia muncii;
• Cunostinte operare MS Office (Word, Excel) nivel avansat;
• Cunostinte operare Saga/alte soft-uri de specialitate constituie avantaj;
• Cunostinte limba engleza nivel mediu;

Descrierea jobului

- Intocmeste si arhiveaza documentele pentru toti salariatii companiei ( contracte individuale de munca, acte aditionale, adeverinte, decizii, etc)
- Intocmeste si arhiveaza documentele pentru Inspectoratul General de Imigrari (avizele de munca , permisele de sedere , notificari si raportari catre Inspectoratul General de Imigrari pentru toti salariatii care nu sunt cetateni romani.
- Completeaza si actualizeaza datele personalului in REVISAL , in softul de HR si in alte rapoarte si evidente interne.
- Se informeaza in permanenta cu privire la modificarile survenite in legislatia muncii, le comunica si le analizeaza impreuna cu membrii echipei in care activeaza asigurandu-se de aplicarea acestora in conformitate cu prevederile legale.
- Realizeaza periodic evaluarea performantelor profesionale
- Elaboreaza si implementeaza proiecte si proceduri pentru integrarea si motivarea personalului

Pentru detalii sunati la tel 0785262940
CV-ul poate fi depus la

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.