Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Resurse umane Bihor

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Responsabilitatile postului: Asigurarea necesarului de personal prin recrutare interna si externa; Postarea anunturilor de angajare; Selectarea CV-urilor potrivite, contactarea candidatilor si programarea interviurilor; Sustinerea interviurilor de selectie si testarea candidatilor; Întocmirea diferitelor adeverinţe solicitate de angajaţi; Informarea salariatilor asupra modificarilor aduse contractelor de munca - intocmirea actelor aditionale (prelungire contract de munca, modificari salariale, norma etc); Gestionarea concediilor de odihnă şi evidenţele specifice administrării de personal; Verificarea corectitudinii pontajului. Cerinte pentru ocuparea postului: Studii superioare; Curs de Inspector Resurse Umane; Cunostinte bune de limba engleza; Cunostinte de utilizare a pachetului MS Office; Abilitati de comunicare, analiza si organizare; Gandire analitica, cu orientare catre rezultate.

  • Salveaza cautarea