Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Resurse umane Vaslui

Categorii

Judete

Localitati

Pret
  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • persoana fizica autorizata inspector resurse umane cu atestat ofer servicii in resurse umane contracte munca , revisal , adeverinte , state de plata precum si intocmesc note receptie la preturi accesibile

  • Companie din Mare Britanie angajeaza Asistent Resurse Umane pentru punctul de lucru in Vaslui. Se cer: - Studii superioare finalizate - Flexibilitate, atitudine pozitiva, proactivitate - Abilitati foarte bune de operare PC si navigare internet - Excelente abilitati de comunicare si relationare - Capacitate de solutionare de probleme - Reprezinta avantaj experienta relevanta pe tipurile de responsabilitati mentionate - limba engleza scris si vorbit. Beneficii: - dezvoltare profesionala - castiguri motivante, progresive in functie de performante Cei interesati pot suna la numarul de telefon 787 - arata telefon - pentru a fi programati la un interviu sau trimite-ti CV-ul la adresa de e-mail

  • Responsabilitati: - intocmeste contracte de colaborare cu partenerii; - introduce comenzile primite de la clienti in sistemul informatic; - intocmeste documentele aferente livrarilor catre clienti (dispozitiile de livrare, avize, facturi); - urmareste si indosariaza documente; - pastreaza evidenta documentelor specifice activitatii; - incaseaza bani, tine evidenta incasarilor, depune incasarile in caseria unitatii; - furnizeaza diverse rapoarte din aria de activitate; - respecta indicatiile primite de la compartimentul contabilitate. Cerinţe: - Cunoştinţe operare excel – nivel mediu; - abilităţi de comunicare şi relationare, inclusiv de lucru în echipă; - orientare către client, atitudine proactivă; - bune abilităţi de organizare; - perseverenţă şi iniţiativă; Ofertă: - Mediu de lucru plăcut într-o echipă dinamică; - Salarizare motivantă.

  • Salveaza cautarea