Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Tamplarie / Tapiterie Timis Dudestii-noi

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • 4

    Angajez persoana pentru atelier de mobila la comanda cu experienta si permis cat.B pentru cei interesați din alte județe ofer cazare info.doar la telefon sau la atelier

  • 2

    Responsabilitati: Efectuarea operatiilor pregatitoare specifice tapiteriei; Folosirea corecta a sculelor pneumatice; Respectarea etapelor de tapitare; Cerinte: Experienta in procesul tehnologic de fabricare de canapele si fotolii; Minim 1 an experienta in mediu industrial de productie mobilier; Cunoaste etapele procesului de tapitare; Beneficii: Salariul de incadrare plecand de la 5181 BRUT; Tichete de masa in valoare de 15 lei; Conditii de lucru moderne si colegi super faini; Prime de sarbatori; Diverse sporuri in functie de performanta; Transport asigurat; Analize medicale gratuite.

  • Angajez tâmplar cu experienta în pal melaminat pentru atelier de mobilă la comandă și ucenic dornic sa învețe

  • Salveaza cautarea