Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

RB Works Inc – Posturi Data Entry

Descriere

Ne marim in continuare echipa!

-- RB Works Inc – Posturi Data Entry
Angajeaza persoane cunoscatoare de LimbaEngleza la nivel AVANSAT !

Posturile disponibile sunt de Data Entry, program de 8 ore, intreorele 8-16.

Cerinte:
• Punctualitate
• Cunostinte de limba Engleza la nivel AVANSAT
• Seriozitate
• Un bun simt al responsabilitatii
• Cunostinte de baza in Microsoft Office
• Nu cerem experienta

Responsabilitati:
• Verificarea eligibilității pacientilor prin web sau telefon cu sistem automat (asigurare medicala activa/ inactiva)
• Introducerea de date/coduri ale pacientilor intr-un program de calculator (nume, prenume, data nasterii, adresa, nr. telefon, diagnostic)

Beneficii:
• Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere
• Posibilitatea de avansare
• Pregatire profesionala
• Pachet salarial atractiv

Se ofera training pe aceste posturi.
Pentru detalii si CV email:

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.