Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Sales representative Senior

Descriere

Candidatul ideal
Sales representative

- absolvent(ă) cursuri universitare - de preferat studii economice
- cunoştinţe temeinice in domeniul IT
- talent de intreprinzator cu experineta in vanzari
- abilitatea de a impresiona potentialii clienti
- spirit de automotivare continua
- initiativa
- bune abilitati de comunicare si relationare
- inalta orientare spre client si abilitatea de a intelege si de a profita de oportunitatile pietei
- foarte bune calitati de organizare a timpului
- fluent in lb.engleza
- carnet de conducere

Descrierea jobului
-preluarea si dezvoltarea unui teritoriu de vanzari existent
-vanzarea de produse IT si periferice (laptopuri,PC-uri,servere,periferice,licente)
-calcularea si negocierea preturilor si conditiilor contractuale
-dezvoltarea strategica a pozitiei companiei noastre pe zona de vanzare
-deplasari la clienti
-key account management si dobandirea de clienti noi

Oferta noastra
-training pentru noi-angajati si program de cursuri pentru dezvoltarea continua
-oportunitatea de a lucra independent si de a va asuma un nivel de responsabilitate ridicat
-va sustinem dezvoltarea carierei in vanzari
-venit foarte atractiv insotit de premii si beneficii

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.