Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Confectioner/-a produse textile

Descriere

Candidatul ideal
Punctual, responsabil, atent la detalii, eficient, corect, cooperant.

Descrierea jobului
- executa operatii specifice procesului tehnologic
- executa operatii de confectionare- asamblare articole de imbracaminte
- executa operatii de calcat
- executa operatii de coasere butoniere, cheite, nasturi
OFERIM:
•salariu atractiv
•program L-V 8H/zi, ore suplimentare platite dublu
•bonusuri
•conditii de lucru foarte bune
Acces la transport in comun
Descrierea companiei
ALFATEX UNIFORMS SRL este o companie romaneasca, ce are ca obiect de activitate productia si comercializarea echipamentelor si uniformelor militare individuale.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.