Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Angajam Director Tehnic Instalatii

Clarismart Consulting cauta pentru o companie din Timisoara, o persoana pentru postul de Director Tehnic Instalatii.
Cerinte:

-Experienta relevanta in conducere santiere

- Studii superioare in Constructii/ Instalatii

- Competente in planificare,organizare ,delegare,control si comunicare

- Capacitate de previziune,bugetare si evaluare obiectiva

-Putere de decizie si asumare responsabilitati

-Atestate,certificari ,autorizari suplimentare constituie avantaj

-Disponibil pentru deplasari

Responsabilitati:

-Conduce,coordoneaza si dezvolta departamentul Tehnic

- Organizeaza santierul, programeaza achizitiile, intocmeste graficele de executie si urmareste sincronizarile

- Sustine echipa in documentatia de ofertare

- Suport tehnic la negocierea contractelor de constructii

- Verifica devizele interne, bugetele de proiect

-Urmarirea tehnica a derularii contractelor si managementul de santier al proiectelor in executie

- Urmarirea echipelor de lucru pe santier, colaborarea stransa cu inginerii de santier

- Elaborarea planului de investitii si achizitii tehnologice

- Acordarea de consultanta si consiliere tehnica

-Urmarirea tehnica a proiectelor in garantie si post garantie

Beneficii:

- Salariu atractiv

- Masina de serviciu

- Telefon

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV-ul atasat sau sa apeleze nr de telefon 0730643789/ 0723186646.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.