Trimite

Electrician - Sibiu - Job Partner

Descriere

Responsabilitati:
Intretinerea si repararea utilajelor din punct de vedere electric;
Rezolvarea avariilor si defectiunilor electrice, de la senzori pana la PLC;
Verificarea in permanenta bunei functionari a barierelor optice de securitate, a intrerupatoarelor de reparatii, a limitatorilor electrici de cap de cursa, a legaturilor de impamantare la masini;
Intretinerea instalatiilor auxiliare (pompe apa, compresoare, iluminat exterior, interior, bariere electrice de acces, instalatii de climatizare);
Optimizarea consumului de energie electrica;
Intocmirea fisei cu materialele electrice necesare in magazine, impreuna cu seful de schimb;
Tinerea evidentei consumurilor de piese de schimb electrice.

Profil candidat:
Experienta anterioara in functia de electrician;
Studii tehnice de specialitate – electrica / electrotehnica/ electromecanica;
Persoana organizata si concentrata pe rezultate;
Persoana orientata spre munca in echipa.

Program de lucru: 3 schimburi (06-14; 14-22; 22-06)

Beneficii:
Tichete de masa – 15 ron/zi, 300 ron/luna;
Bonus de performanta lunar – 10% din salariu;
Sporuri ore de noapte, ore suplimentare, ore de weekend;
Abonament la clinica medicala privata;
Prima de Paste si de Craciun;
Decontare transport.

*Contact: / 0741170489

***https://jobpartner.ro/politica-de-confidentialitate-2/

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.