Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

INGINER CHIMIST

Descriere

CANDIDATUL IDEAL:
• Studii superioare tehnice in domeniul chimiei;
• Cunostinte de limba engleza si/sau spaniola
• Experienta in utilizarea pachetului MS Office
• Capacitate buna de organizare, abilitati de relationare.
• Experienta in automatizarea proceselor;
• Cunostinte de baza – chimie industriala, desen tehnic;
• Experienta in automotive constituie avantaj;

RESPONSABILITATI:
• Cunostinte bune si experienta in urmarirea proceselor chimice din productie;
• Urmarirea si respectarea procesului de fabricare a pieselor;
• Imbunatateste continuu si asigurara calitatea proceselor, in conformitate cu normele tehnice si standardele in vigoare;
• Defineste procesele tehnologice si parametrii de lucru pentru produse noi;
• Colecteaza si interpreteaza informatiile privind fluxul de productie;
• Analizeaza si adopta masurile in vederea reducerii costurilor;
• Ofera suport tehnic in ceea ce priveste definirea actiunilor corective;
• Colaboreaza cu reprezentantii tuturor departamentelor, pentru a asigura calitatea si cantitatea produselor.

BENEFICII:
• Salariu motivant;
• Tichete de masa;
• Transport;
• Al 13-lea salariu.
• Dezvoltare in cariera

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.