Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Societate din Mangalia cauta coleg pentru postul de Inginer Constructii Civile

Descriere

Candidatul ideal (cu sau fara experienta):

Calificare: Absolvent studii superioare: Inginer constructor (constructii civile,industriale si agricole).
Constituie avantaj cunoasterea: Program devize, Autocad, Microsoft Office, etc.;
Cunostinte privind princiipiile si tehnicile utilizate in constructia cladirilor de tip civil si industrial- comercial;
Cunostinte privind intelegerea planurilor de rezistenta si arhitectura;
Aptitudini: Buna organizare personala; atentie acordata detaliilor; abilitati de comunicare si relationare; bun negociator; autonomie; initiativa; confidentialitate; Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului:

Organizarea si coordonarea in santier a lucrarilor;
Supravegherea si coordonarea personalul din subordine si subcontractorii;
Verificarea planurilor de executie si propunerea de solutii pentru rezolvarea neconformitatilor;
Urmarirea executiei lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
Intocmirea si/sau verificarea atasamentelor, situatiilor de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
Intocmire oferte de pret, devize, etc.
Urmarirea aprovizionarii cu materialele, verificarea existentei documentelor de calitate;
Urmarirea aplicarii legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice si de securitate in munca.

Pentru mai multe detalii, apelati numarul de telefon afisat!
NUMAR TELEFON :
0747 339 040
0747 269 149
C.v.-ul se trimite la adresa de mail:

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.