Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

ELECTRICIAN POMPE ȘI MOTOARE ELECTRICE – Activitatea se desfășoară la locația din Ștefăneștii de Jos

Conform Regulamentului UE 679/2016 al Parlamentului European și al consiliului din 27 aprilie 2016 privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date și de abrogare a Directivei 95/46 / CE),
GOLDEN FISH SRL este operator de date, având sediul social în Comuna Ștefăneștii de Jos, str. Șoseaua de Centură nr.6, Platforma betonată D.1.1., Pavilion administrativ, Biroul nr.12, Județul Ilfov.Colectarea și utilizarea datelor existente în CV-ul dumneavoastră se vor face numai în scopul recrutării conform art.6.1.b din Regulamentul 679/2016 și vor fi stocate în baza noastră de date pe o perioadă de 30 de zile calendaristice, după care acestea vor fi șterse.
Cerințe:
Studii preferabil de specialitate;
Experienta de lucru în domeniul electric de minim 1 an
Reprezinta un avantaj repararea produselor tip drujbe si motocoase.
Responsabilități:
prioritar este să repare pompe și motoare electrice,
verifică, întocmește evidența și răspunde de starea tehnica a produselor reparate,
ordoneaza și efectuează lucrările după prioritate și urgență,
alte atribuții conform fișei postului.
Pachet salarial:
- salariu fix negociat;
- bonusuri de performanţă;
- masa asigurată;
- pachet servicii medicale Medlife
Condiții oferite:
Un mediu de lucru plăcut și dinamic, într-o companie aflată în plină dezvoltare;
Posibilități de dezvoltare profesională și instruire constantă;
Teambuildinguri, petreceri anuale și alte activități de motivare.
Te invităm să ne trimiți CV și scrisoare de intenție la adresa de e-mail până la data de
30.05.2020.
Vom contacta doar persoanele selectate.

Adauga CV Aplica micro cv

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.

    Corina

    Vezi toate anunturile