Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Inginerie Bihor

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Suntem in cautare de colegi noi - controlori calitate - Oradea CERINTE: Acuitate vizuala ridicata Responsabilitate ridicata si seriozitate maxima Atentie la detalii. Atentia concentrata si distribuitiva bine dezvoltate Experienta in automotive reprezinta un avantaj. DESCRIEREA JOBULUI: Se lucreaza in fabrica Inspectie vizuala in conformitate cu cerintele clientului si pe baza instructiunilor de lucru Respingerea pieselor neconforme Intocmire de rapoarte la sfarsitul zilei Comunicarea permanenta cu sefii de schimb SE OFERA: - pachet salarial: 2450 lei brut - ore suplimentare 200% - spor de noapte 25% - tichete de masa/15 lei - transport gratuit in Oradea - tichete cadou de Craciun si Paste -asigurare medicala gratuita -bonus lunar in functie de performanta dupa 1 luna -prima de recomandare daca recomanzi alti colegi Trimite un CV pe adresa recrutare.arad@trigo-group.com sau suna la numarul de telefon 0737730995.

  • Companie multunationala ce activeaza in domeniul auto angajeaza electricieni in productie. Se ofera salar atractiv. Mai multe detalii la tel 0359 422 979 CV-urile le puteti trimie la adresa

  • Angajăm specialist SSM și PSI pentru o companie specializată în domeniul securității și sănătații în muncă Cerințe: • Studii superioare în domeniu tehnic absolvite • Experiența minim 2 ani în domeniu • Bune abilități de comunicare și relaționare interpersonală • Permis de conducere categoria B Beneficii: • Pachetul salarial se discută în cadrul interviului față în față • Program de lucru Luni-Vineri de la ora 8:00 – 17:00 Detalii la telefon: 0770.636.079

  • Eşti pasionat de proiectare 3D şi vrei să îţi foloseşti cunoştinţele de AutoCad sau SolidWorks pentru a contribui la dezvoltarea unor roboţi inovatori din domeniul medical? Aplică la acest job şi alătură-te echipei din Oradea care ajută la îmbunătăţirea considerabilă a calităţii vieţii oamenilor. Pregătirea ta din domeniul tehnic şi proiectare, te va ajuta atât la realizarea modelelor 3D şi a documentaţiei de execuţie şi utilizare, cât şi la proiectarea fluxului tehnlogic. În schimbul abilităţilor şi ideilor tale, vei fi recompensat cu un salariu motivant şi o echipă tânără şi profesionistă. Trimite-ne CV-ul tău şi noi îţi vom prezenta produsul şi membrii companiei! E-mail: Tel.: 0774063748

  • Responsabilitati: - Urmăreşte şi răspunde pentru identificarea stadiului de verificare al produselor pe flux. - Răspunde pentru identificarea adecvată a produselor. - Întocmeşte fişele de neconformitate şi acţiune corectivă în cazul constatării unor abateri. - Participă la analiza reclamaţiilor clienţilor. - Verifică condiţiile de depozitare ale produselor. - Îndeplineşte orice alte sarcini trasate de conducere - verifica si calibreaza echipamentele EMM (Echipamente de masurare si monitorizare) - realizeaza documententatia EMPB (ISIR – raport de prime monstre) - realizeaza Auditul de produs - intocmeste Instructiuni de lucru si ambalare

  • CONDIŢII DE ÎNSCRIERE la concursul / examenul organizat în vederea angajării unei persoane în funcţia de ȘEF SERVICIU TEHNIC DE AEROPORT Cod COR 132426 CONDIŢII GENERALE: - fără antecedente penale; - capacitate deplină de exercițiu dovedită prin o aviz medical de medicina muncii, conform baremelor pentru evaluarea criteriilor fizice la încadrarea personalului, stabilite de prevederile legale; o aviz psihologic. - fără antecedente psihologice; - fără antecedente în muncă (desfacerea disciplinară a contractului de muncă, necorespundere profesională sau alte abateri prevăzute în Codul Muncii). CONDIŢII SPECIFICE MINIME: - Studii superioare cu diplomă de licență, conform Nomenclatorului domeniilor și al specializărilor din învățământul universitar 2019/2020, după cum urmează:  în domeniul fundamental Științe inginerești, specializarea Construcții civile, industriale și agricole sau Căi ferate, drumuri și poduri sau Inginerie civilă sau Inginerie urbană și dezvoltare regională sau Instalații pentru construcții. sau  în domeniul fundamental Inginerie electrică, electronică și telecomunicații, specializarea Sisteme electrice sau Electrotehnică sau Ingineria sistemelor electroenergetice sau Managementul energiei sau Energetică și tehnologii informatice. - Experiență de cel puțin 5 (cinci) ani în funcții tehnice de conducere pentru care cerința de încadrare este de studii superioare, dovedită prin extras REVISAL/Carte de muncă eliberată/eliberate de angajatorul/angajatorii la care este / a fost încadrat candidatul; - Cunoașterea avansată a limbii engleze (scris, citit și vorbit); - Abilități de utilizare avansată a computerului (PC); - Permis de conducere cat. B. Depunerea cererii de înscriere şi primirea informaţiilor cu privire la organizarea concursului/examenului se va face de către candidat, la sediul Aeroportului Oradea, până la data de 20.01.2020, ora 14,00. Depunerea dosarului cu toate documentele solicitate se va face de către candidat, la sediul Aeroportului Oradea, până la data de 28.01.2020, ora 12,00. Concursul / examenul va avea loc în data de 30.01.2020, ora 10,00 la sediul Aeroportului Oradea. Informaţii suplimentare la sediul Aeroportului Oradea, Biroul resurse umane sau la telefon 0259-416082, int. 140.

  • Efectuam servicii de montaj acoperis de orice fel, cu orice grad de dificultate! Ne mandrim cu o experienta bogata in montajul si reparatiile de acoperis de orice tip. Pentru o oferta va rugam sa ne contactati!Oferim factura chitanta si garantie pentru lucrarile efectuate, seriozitate si profesionalism.

  • Salveaza cautarea