Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam agent vanzari

Compania Di&Trade Engineerind SRL angajeaza Agent vanzari in domeniul sistemelor HVAC (Incalzire, Ventilare & Climatizare).
Cerinte:
- Experienta in vanzari (preferabil in domeniul HVAC)
- Cunostinte operare PC-nivel mediu.
- Bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere.
- Persoana responsabila, perseverenta, orientata catre rezultat.
- Permis de conducere cat.B
Descrierea jobului:
1. Cautarea si ofertarea potentialilor clienti (firme domeniu HVAC) zona Bucuresti Ilfov
2. Incheierea contractelor pentru furnizarea si montarea sistemelor HVAC.
3. Verificarea achitarii tranzactiilor.
4. Dezvoltarea permanenta a portofoliului de client-identificarea de noi client.
Se ofera Salariu fix+bonusuri.
Expediati CV la adresa de e-mail: iciobanu@ditrade.eu
Detalii: tel. 0751133122

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.