Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Inginerie Giurgiu

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • RESPONSABILITATI: - sa cunoasca si sa aplice procesul tehnologic de intretinere si reparare pentru activitatea pe care o presteaza la locul de munca; - sa citeasca documentatia aflata pe suport fizic sau electronic; - sa-si asume raspunderea prin semnatura pe documentele care atesta efectuarea lucrarii; - sa cunoasca sa utilizeze numai echipamentele de diagnosticare pentru care a fost instruit si care intra in profilul sau de activitate; - sa utilizeze piesele si materialele numai pentru lucrarile dispuse in procesul de intretinere si reparare; - sa efectueaze operatiunile de intretinere a utilajelor din dotarea statiei conform cerintelor producatorului; - sa informeaze sefii ierarhici cu privire la orice modificare aparuta care poate afecta buna functionare a statiei. CERINTE - atestat valabil clasa II si III - cunostinte despre utilaje, dispozitive si aparate de masura care se folosesc in cadrul unei statii ITP. OFERTA: - Contract perioada nedeterminata. - Se asigura transportul pentru persoanele din afara orasului BOLINTIN VALE. -Tichete de masa -Bonus de fidelizare

  • Societate angajeaza inginer drumuri si poduri(diploma CFDP) Cerinte: - experienta de minim 25 ani -sa intocmeasca cartea tehnica, -sa intocmeasca devize, - supraveghere executie lucrare Salariul atractiv 7000 LEI /luna Dupa 2 luni de zile salariul se negociza .,in functie de prestatia efectuata in aceste 2 luni Masina pentru deplasare,telefon de serviciu.

  • Societate angajeaza: - sef santier(tehnician) lucrari de drumuri. - experienta minim 25 ani in lucrari de drumuri Salariu atractiv 7000 lei/lunar Salariul se negociaza dupa 2 luni de zile,in functie de capacitatile puse in practica si de rezultatele obtinute Masina pentru deplasare,telefon de serviciu

  • Salveaza cautarea