Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Inginerie Sibiu

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • - repararea utilajelor din fabrica; - program de lucru in 3 schimburi. Contact: 0741170489

  • Responsabilitati: Gestioneaza neconformitatile cauzate de materialele defecte de la furnizori; Analizeaza defectele si intocmeste reclamatie catre furnizori; Analizeaza si ia decizii cu privire la rapoartele 8D primite de la furnizori; Urmareste inchiderea reclamatiilor si evalueaza eficacitatea actiunilor corective implementate de catre furnizori; Gestioneaza costurile de neconformitate cauzate de furnizor; Participa la evaluarea periodica a furnizorilor, dar si la selectia furnizorilor noi; Intocmeste analize si rapoarte privind indicatorii de calitate. Profil candidat: studii superioare in domeniul ingineriei; minim 3 ani experienta in domeniul calitatii, in automotive; experienta in lucrul cu standardele si instrumentele de calitate: ISO 9001, IATF 16949, FMEA, 8D, PPAP, Control Plan; foarte bune cunostinte de limba engleza scris si vorbit; bune cunostinte de operare Microsoft Office. *Contact: / 0741170489 *https://jobpartner.ro/politica-de-confidentialitate-2/

  • Kendrion Automotive (Sibiu) angajează Analist Calitate Cerințe: - Studii superioare tehnice - electronică, electromecanică - Cunoștiințe ISO TS 16949 - Gestionarea problemelor calitative (furnizori, procese interne, reclamații client) - Limba engleză avansat Benificii: - Salariu motivant - Bonus de performanță - Tichete de masă - Decontare transport - Asigurare medicală Pentru mai multe detalii puteți suna la nr 0269 505 111 sau trimite un cv pe adresa de e-mail:

  • SC TRANS-MONTANA SRL,cu sediul in Sibiu,str,Barcelona ,nr.8,cautam pt.angajare INGINER pt. linie de inspectie tehnica.Dorim seriozitate.

  • Pentru o companie lider pe piata globala in domeniul automotive,cautam o persoana care sa intregeasca echipa . Cerinte : - minim 3 ani experienta in domeniul achizitiilor sau domenii conexe - diploma de licenta ( preferabil Inginerie sau Business ) - cunostinte avansate de limba engleza ( reprezinta avantaj si cunoasterea altei limbi straine ) - cunostinte tehnice - abilitati de negociere - orientare spre rezultate , spre clienti Pentru mai multe detalii, va stau la dispozitie la numarul de telefon din anunt , precum si pe mail.

  • Caut loc de munca part-time,mentionez ca sunt studentă.

  • Salveaza cautarea