Trimite

Angajam Asistent Manager

Angajam Asistent Manager cu abilitati de comunicare si lucru in echipa.
Cunostinte temeinice, Microsoft Office, atentie la detalii, spirit organizatoric si de planificare.
Cunoasterea unei limbi straine (constituie avantaj) .
Responsabilitati :
-Asistarea managerului in activitatile zilnice;
-Indosarierea si arhivarea documentelor;
-Stabileste prioritati, indentifica solutii pentru organizarea agendei;
Se ofera un salariu motivant, conditii bune de munca. C.V-urile se trimit pe adresa de e-mail angajarisibiu2014@gmail.com . Vor fi contactati doar candidatii care se incadreaza in cerintele de mai sus.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.