Trimite

Asistent Manager

Descriere

- Candidatul ideal

• Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica.
• Studii superioare;
• Experienta pe un post similar.
• Cunostinţe bune de operare Ms Office;
• Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare,
• Bune cunostinţe de limba engleză;prezintă avantaj cunoaşterea limbii franceze
• Capacitate de organizare pe prioritati;
• Persoană dinamică;
- Descrierea jobului

• Îndeplineşte activităţi zilnice de secretariat;
• Asigură suportul necesar la nivelul managementului;
• Comunică cu celelalte departamente din cadrul companiei, pentru oferirea unei asistenţe eficiente;
• Întocmeşte prezentări, statistici şi rapoarte conform solicitărilor;
• Redactează corespondenţa de afaceri;
• Gestionează, centralizează, îndosariază documentele prelucrate;
• Preia şi transmite apelurile telefonice/mesajele pentru directorul general;
• Distribuie către compartimentele vizate mesajele primite din partea partenerilor, clienţilor şi a celorlalţi angajaţi,
• Pregăteşte protocolul corespunzător;
• Păstrează confidenţialitatea tuturor informaţiilor şi activităţilor.
-Oferta:
- pachet salarial motivant;
- posibilitatea dezvoltarii personale intr-o companie de succes;

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.