Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca

Categorii

Judete

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Vand masa tehnica dentara stare buna 100€

  • Responsabilitati - asigura activitatea depozitului zonal (experienta in domeniul anvelopelor si/sau a materialelor de constructii pentru amenajari interioare reprezinta un avantaj); - asigura fluxul de intrari-iesiri marfa conform regulilor interne; - participa la inventarul scriptic sau faptic; - asigura mentinerea produselor aflate in gestiune intr-o ordine bine definita; Cerinte - seriozitate; - corectitudine; - disponibilitate pentru a invata modul de lucru si a efectua atributiile postului; - harnicie. Detalii la tel 0734995414

  • S.C. ELECTROECHIPAMENT INDUSTRIAL S.R.L.Reșița angajează MASINIST UTILAJE ( BULDOEXCAVATORIST) Cerințe: - calificare: masinist utilaje cale si terasamente - permis auto categoriile: B,C,E Beneficii: - Salariu atractiv - Condiții de lucru foarte bune CV-urile se depun la punctul de lucru al societății din Resita, str.Mihai Eminescu nr.4 Informatii la tel.0255-211287 si 0740-249123

  • Responsabilitati: - asigura activitatea depozitului zonal participand la activitatile de descarcare, depozitare, pregatire comenzi marfa, incarcare; - asigura fluxul de intrari-iesiri marfa conform regulilor interne; - asigura mentinerea produselor aflate in gestiune intr-o ordine bine definita Detalii la tel 0734995414,

  • Se cauta colegi cu varsta cuprinsa intre 20-30 ani, in urmatoarele domenii: fabrica de ambalat/procesat produse din carne, si soferi tir pentru curse interene in Neumunster-curse de dimineata pana dupa amiaza-solicita ceva cunostiinte minime de limba germana. Totul este legal cu contract de munca nedeterminat,asigurare medicala platita.Pentru inceput, salariul in fabrica este de 9.19 euro/ora. Se asigura cazare.Nu necesita limba germana pentru fabrica. Pentru mai multe detalii apelati 0722 815 409. Va asteptam cu drag

  • Atributii principale: - Desfăşoara activităţi de reparaţie, inlocuire şi întreţinere a anvelopelor (demontare, montare, echilibrare roti); - Utilizează şi întreţine echipamentele şi aparatele din dotare în condiţii corespunzătoare; Cerinte: - calificare si experienta in domeniu; - remediaza defectele anvelopelor diferitelor tipuri de vehicule rutiere cum ar fi autoturisme, biciclete, motociclete, ciclomotoare, autovehicule tractoare, remorci, semiremorci, remorci usoare etc. - realizeaza diagnosticarea defectelor anvelopelor, vulcanizarea anvelopelor / camerelor de aer, - demonteaza / asambleaza rotile si monteaza rotile pe autovehicul, - inlocuieste anvelopele uzate sau in vederea adecvarii la sezon, echilibrarea rotilor Detalii la tel 0734995598, 0734995507

  • Responsabilitati: - asigura activitatea depozitului zonal participand la activitatile de descarcare, depozitare, pregatire comenzi marfa; - asigura fluxul de intrari-iesiri marfa conform regulilor interne; - asigura mentinerea produselor aflate in gestiune intr-o ordine bine definita Detalii la tel 0734995414

  • Angajez mecanic service auto camioane și autoturisme, la service nou. Adresa: Str. Sos. Borșului, nr. 38I. Nr. contact: 0753417593 Menționăm faptul că salariul va fi negociat în cadrul interviului.

  • Angajez persoana necalificata cu abilitati tehnice care doreste sa invete montajul parbrizelor auto lipite si al geamurilor laterale. Asigur una masa pe zi. Salariu 1800 ron.in mana.

  • Angajez femei pt zilele de sambata, 8 ore, plata 100 de lei pe zi, la sortare marfa, magazin second hand în Calea Lipovei. Tel

  • Salveaza cautarea