Trimite

AGENTI SECURITATE

SECURITAS SERVICES ROMANIA, companie multinationala, este in cautare de Agenti de Securitate pentru obiective din zona BRANESTI -BUCURESTI (ILFOV)si localitatile limitrofe
OBIECTIV MAKITA

Responsabilitati:
Activitati de paza si patrulare
Asigura activitatea de raportare asupra evenimentelor;

Cerinte:
Studii medii – liceul,
Atestat / Certificat agent securitate/paza-constituie avantaj
Atentie/ vigilenta, spirit de observatie, rapiditate in actiuni si in transmiterea informatiilor,
Disponibilitatea de a lucra in ture

Beneficii:

Mediu de lucru tanar si dinamic;
Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
Program de lucru flexibil;
Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative;

Pentru informatii suplimentare va rugam sa sunati la numarul de telefon: 0743057033

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.