Trimite

Front Desk Assistant

Descriere

Responsabilitati:

- Gestionarea relației cu publicul;
- Gestionarea apelurilor și a corespondenței interne și externe;
- Gestionarea fluxului de documente și asigurarea confidențialității acestora;
- Menținerea și gestionarea relației cu partenerii firmei (clienți, furnizori, etc);
- Asigurarea protocolului necesar în timpul delegațiilor sau ședințelor de lucru.

Candidatul ideal:

- Persoană dinamică, organizată, perseverentă și cu spirit de inițiativă
- Bune abilități de comunicare și relaționare
- Capacitate de a căuta și sintetiza informații
- Cunoștințe de operare PC si a internetului
- Seriozitate, atitudine proactivă și simț al responsabilității dezvoltat
- Atenție la detalii si atentie distributiva

BENEFICII

- Castiguri substantiale
-Suport pentru dezvoltarea ta profesionala si personala;
- Mediu de lucru antrenant, deschis, in care echipa, dar si fiecare membru al acesteia, conteaza
-Posibilitate de dezvoltare in cadrul firmei

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.