Trimite

Femeie de serviciu

Repostat automat
Descriere

Candidatul ideal:

- Persoana de incredere, ordonata si discreta;
- Spirit proactiv si dinamic;
- Atentie la detalii;
- Experienta de lucru in curatenie (constituie avantaj experienta in spatiu de birouri).

Descrierea jobului:

- Asigura curatenia in birouri, sali de conferinta, holuri, bucatarii, grupuri sanitare;
- Asigura permanent aprovizionarea cu consumabile necesare mentinerii unui climat de curatenie;
- Administreaza materiale si ustensilele de curatenie sau de alta natura pe care le utilizeaza.

Beneficii:

- Pachet salarial format din: salariu fix, bonuri de masa, abonament medical si decontarea transportului;
- Mediu de lucru placut.

Descrierea companiei:

Compania Otter a fost infiintata in anul 1997 si are ca obiect de activitate comercializarea produselor de incaltaminte, marochinarie si accesorii. Pentru ca fiecare om este unic si fiecare are stilul sau inconfundabil, Otter a reunit in reteaua sa de magazine marci cu renume international distincte ca stil si imagine: Otter, Tezyo, Salamander, Clarks, Aldo etc. In momentul de fata reteaua de magazine este formata din 66 de magazine localizate in cele mai mari orase ale tarii.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.