Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Operatori calculator Bucuresti Sector-2

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • 14

    Descrierea jobului: • Monitorizare magazin online, • Actualizare magazin online – adaugare produse, prelucrare fotografii, actualizare / adaugare descrieri, realizare bannere pentru prezentarea promotiilor actuale, adaugare/modificare preturi • Alte activitati specifice, necesare bunei desfasurari a activiti Salariul 800 ron 0722518840 0213117001

  • 2

    Firma simar gold import export angajeaza vanzatoare ! salariu fix , program flexibil . magazim situat in bucuresti , sector 2 , sos andronache 201 bis . PENTRU MAI MULTE DETALII SUNATI LA NR : 0726768390 .

  • 1

    Centru copiere service calculatoare magazin birotica angajeaza reprezentant vanzari in sector 2 zona Iancului . Program luni vineri , salariu motivant . Solicitam seriozitate si implicare .

  • 1

    Doresc angajare ca operator calculator (preluare comenzi,facturare) program 8 ore/zi, 1/1 zi,2/2 zile..... sa lucrez intr-o unitate serioasa, cu personal respectat,si retributia platita la timp. Am studii superioare, curs de contabilitate asistata de calculator, (programe word-excel.atlas) experienta in sistemul delivery. Retributia minima neta de 2200 lei /luna.

  • 4

    Te vrem in echipa noastra! Cum se va desfasura activitatea ta? - vei prezenta clientilor oferta noastra; - vei mentine relatia cu clientii in scopul atingerii obiectivelor de vanzare si incasare; - vei efectua simple rapoarte la inchiderea de zi; - vei pastra standardul de magazin. Ce vei primi in schimb? - training de specialitate, platit de noi; - salariu fix, bonuri de masa in valoare de 15 lei si bonusuri suplimentare; - majorari salariale anuale; - program de lucru flexibil, ca sa mai ai timp sa le faci si pe-ale tale; - tinem la sanatatea colegilor nostri, tocmai de aceea iti oferim gratuit asigurarea medicala Medicover; - iti oferim un bonus pentru ziua ta de nastere; - prime de sarbatori; - chiar poti promova daca iti doresti, pentru ca noi suntem cu ochii pe oamenii care “prind repede”; - iti facem contract de munca pe perioada nedeterminata, ca sa iti poti face planuri de viitor. Stii cine suntem? Activam pe piata jocurilor de noroc inca din 2013, fiind unul dintre cei mai cunoscuti operatori de pariuri sportive din Romania. Scopul nostru este de a oferi cele mai bune cote si servicii de pariere, devenind in scurt timp un lider pe piata pariurilor sportive. Suntem o echipa faina, oamenii sunt tineri, prietenosi si de treaba! Nu vrem sa ne laudam dar in anul 2016 am castigat titlul de “CEL MAI BUN OPERATOR DE PARIURI TRADITIONALE”. Trimite-ne CV-ul tau si hai sa povestim putin.

  • 12

    Angajez operator calculator, secretara, contabil fără experiența, cunoștințe calculator

  • 6

    Firma din Bucuresti, zona Carrefour - Colentina, sector 2 angajeaza part time Operator calculator, Web Content Editor. Cunostinte Web Basic, HTML, CSS, WORDPRESS, engleza nivel mediu.

  • 7

    Angajam operat magazin online, call center . Detalii la nr de tel 0741352483

  • Operator calculator,introducere de date,anunturi etc,caut loc de muncă la domiciliu

  • 13

    Sunteti in cautarea unui post de munca? Aveti cunoștințe minime de operator date calculator? Avem un post vacant! Zona Bucur Obor Program L-V, 9-18

  • 6

    Salut! Da-mi ocazia sa te anunt prin aceasta cale ca, la firma noastra este un post vacant de grafician /operator print. Experienta ta conteaza! Noi punem in valoare experienta ta acumulata in domeniu si de asemenea + valoare creata in beneficiu ambelor parti. Stii sa lucrezi sa lucrezi grafica pe Corel, Fotoshop, pe tipar digital sau imprimanta UV. Sistemul nostru de remunerație este dinamic si da sansa in mod real la castiguri la adevarata ta valoare. Si anume: Un salariu de baza in functie de experienta ta treapta 1-2.500, 2-3.000, 3-3.500, + Un comision lunar targetat Bonusuri de prag incasari(1,2,3) Bonusuri de perfomanta(la 3 luni) Bonusuri anuale. Lucrari extra buget Proiecte platite.  Timpul de lucru in cadru firmei este creat intr-un mod sa-ti dea sansa la lucrezi si extra pentru tine, asfel sa-ti suplimentezi considerabil venitul propriu. Daca esti interesat de colaborare avem un post vacant.

  • Salveaza cautarea