Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Anunt angajare secretara

Descriere

Responsabilitati si sarcini:

- program L-V 13:00-20:30

- relatia directa cu clientii

- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat

- preluarea si directionarea apelurilor telefonice si e-mailurilor

- preluarea, inregistrarea, indosarierea si arhivarea corespondentei

- organizarea de evenimente educationale

- actualizarea bazei de date si a site-ului web, crearea de afise etc.

- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management

- contabilitate primara

- gestionarea agendei directorului

Cerinte:
- absolvent de studii superioare
- experienta in activitatea de secretariat si receptie (minim 2 ani)

- cunoasterea pachetului MS Office, navigare internet

- abilitati foarte bune de lucru cu publicul

- capacitate si dorinta de invatare si perfectionare

- capacitate de multitasking, abilitati organizatorice

- capacitatea de a lucra independent şi sub presiune

Avantaj: experienta in domeniul educational

Beneficii Oferite

Pachet salarial atractiv corelat cu performanta

Lucru intr-o echipa tanara si entuziasta

Anunturi recomandate

Adauga CV Aplica micro cv

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.