Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Eifad Airline angajeaza Receptionist / Front Desk Officer

Suntem o companie la inceput de drum, cu o echipa tanara, dinamica si ne-am dori un nou coleg pentru postul de Receptionist. Daca decidem impreuna sa mergem mai departe, vei fi cu noi de luni pana vineri, la un program full time - interval orar 09:00 - 18:00.

Descrierea postului

• Intampinarea si directionarea clientilor si colaboratorilor;
• Asigurarea activitatii de protocol pentru intalnirile din cadrul companiei;
• Preluarea, inregistrarea sau redirectionarea apelurilor telefonice si a corespondentei firmei, in functie de situatie;
• Pregatirea si expedierea corespondentei – colaborarea cu firmele de curierat;
• Asigurarea necesarului de consumabile si birotica in cadrul companiei;
• Redactarea de documente;
• Scanarea si/sau multiplicarea documentelor;
• Asigurarea de suport pentru celelalte departamente;
• Actualizarea registrului unic de intrari / iesiri al companiei;
• Efectuarea de rezervari la restaurant sau comenzi de taxi cand acest lucru i se solicita.

Conditii minime de ocupare a postului si criterii de selectie:

• Studii medii cu diploma de Bacalaureat;
• Aspect ingrijit si atitudine pozitiva;
• Cunostinte de limba engleza nivel avansat (scris, vorbit);
• Experienta intr-un post similar constituie avantaj;
• Bune abilităţi de comunicare verbală şi scrisă;
• Cunostinte PC si operatiuni cu perifericele: Microsoft Office, Outlook, imprimanta, scanner, fax, xerox.

Daca indepliniti criteriile de mai sus, va rugam sa transmiteti un CV detaliat, la adresa de email vizibila in fotografia anuntului, subiect “Receptionist”.
Data limita de depunere a candidaturilor este 24.02.2020.

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.