Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Angajăm Primitor distribuitor materiale şi scule - depozit Chitila (transport asigurat)

Descriere

Responsabilităţi:
• Asigură primirea-predarea, modul de depozitare şi distribuire a materialelor consumabile, pieselor de schimb, obiectelor de inventar
• Răspunde de gestiunea fizică a stocului existent în magazie
• Participă la operaţiunile de încărcare/descărcare a produselor la/din magazia firmei
• Verifică documentele la recepţia produselor şi semnalează eventualele neconcordanţe

Cerinţe:
• Studii medii finalizate
• Operare PC – nivel mediu (word, excel)
• Capacitate de analiză și sinteză
• Capacitate de a îndeplini responsabilităţi repetitive
• Spirit de observație, gândire logică, memorie bună
• Disponibilitate de a lucra în zona Chitila – transport asigurat de la staţia de metrou 1 Mai

Pentru informaţii vă rugăm să sunaţi la numărul de telefon 0756.169.807 sau puteţi trimite cv-ul dumneavoastră pe adresa de mail recrutare(a)romprest.ro

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastră la acest job, sunteţi de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfăşurarea procesului de recrutare.
Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, data fiind stabilită de comun acord cu aceştia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.