Trimite

Angajez Operator Facturare / Contabilitate primara

Descriere

THESAL SRL cauta Operator Facturare / Contabilitate primara
Societatea noastra este in cautarea unei colege/unui coleg. Daca esti o persoana meticuloasa, atenta la detalii, dai dovada de corectitudine si seriozitate, iti prezentam cateva detalii despre acest post.

Disponibilitate: imediat

Cerinte:
- Persoana responsabila si serioasa, capabila sa lucreze in echipa, atitudine orientata catre client
- Persoana echilibrata emotional, organizata, serioasa, inteligenta, punctuala
- Acuratete, rapiditate, abilitati de comunicare, rezistenta la stress.
- Fara antecedente penale
- Studii medii / superioare.
- Cunostinte bune de operare PC Office/Excell/Word.
- Cunostinte contabilitate primara.
- Cunostinte de limba engleza constituie un avantaj;
- Experienta constituie un avantaj

Responsabilitati:
- tine evidenta documentelor contabile;
- arhiveaza documentele contabile pe categorii, in ordine cronologica, zilnic
- mentine relatia cu departamentul de contabilitate
- intocmeste comenzi de transport si le centralizeaza;
- intocmirea de facturi, incasare numerar si emitere chitante;
- intocmeste situatia platilor si incasarilor
- verificare extrase cont banca lei si valuta, registru de casa in lei si valuta (deconturi)
- realizeaza pontajul, graficul de concedii si tine evidenta personalului
- intocmire AWB pentru expeditiile prin colete,
- inregistrarea cu acuratete de informatii in softurile companiei
- emite rapoarte zilnic cu privire la activitatea primita

Beneficii:
- Mediu de lucru dinamic si interactiv.
- Posibilitate de specializare in domeniul transporturilor de autovehicule.
- Mediu de lucru placut.
- Instrumente de lucru moderne.
- Pachet salarial atractiv ( salariu fix + bonusuri de performanta ).
- Transport asigurat / decontat.
- Posibilitate de avansare profesionala

Program: L-V : 9 - 17:30

Contact: mobil 0747.557.382 / mail:

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.