Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Economist - Departament Comercial - 2500 RON NET

Recrutam pentru unul din clienții noștri, companie ce activează in domeniul gazelor naturale, 1 Economist pentru sediul din București. (ZONA UNIRII)

Scopul principal al postului: Examineaza, analizeaza, interpreteaza, inregistreaza si gestioneaza datele si documentele comerciale. Își coordonează propria munca cu cea a colegilor din cadrul departamentului comercial.

Cerinte:

* Studii economice superioare;
* Experienta 3 ani pe un post similar
* Cunoasterea legislatiei economice in vigoare;
* Capacitate de cooperare, mod de lucru sistematic, capacitate de organizare, credibilitate;
* Competențe de utilizare a programelor de contabilitate si operare PC (Windows, Word, Excel, Power point, programe specifice firmei);

Responsabilitati / Realizari

* Întocmirea si transmiterea ofertelor de servicii/lucrări potentialilor clienti;
* Redacteaza, urmareste, arhivează diverse tipuri de contracte;
* Inregistreaza contractele cu detaliile aferente în baza de date si a modificarilor acestora, atunci cand este cazul;
* Actualizare in programul de lucru a datelor clienților (adrese, mail, date de identificare, etc.);
* Emiterea, transmiterea si arhivarea, dupa caz, de facturi clientilor;
* Redacteaza, inregistreaza, transmite adresele de răspuns la sesizările/solicitările clienților sau direcționarea lor către departamentul care se ocupă de răspuns (în funcție de subiect), conform procedurilor interne;
* Întocmește dosarele pentru clienți debitori și le înaintează către Departamentul Juridic;

Oferta:

* Salariu atractiv
* Pachet bun de beneficii
* Contract pe perioada nedeterminata

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.