Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Facturist -Deva

Descriere

Cerinte:
- Studii superioare economice (reprezinta un avantaj)
- Experienta minim 3 luni pe un post similar
- Cunostinte operare PC
- Cunostinte SAP (constituie un avantaj)

Responsabilitati:
- Emiterea de facturi si avize catre clienti
- Operarea si inregistrarea facturilor conform procedurilor interne

Alte informatii
Oferta (bonusuri, beneficii):
- Mediu de lucru profesionist
- Posibilitati reale de avansare in cadrul companiei

Arabesque este o companie romaneasca de succes, cel mai mare distribuitor de materiale de constructii si finisaje, care activeaza in zona de industrie, inoveaza in permanenta si dezvolta serviciile oferite clientilor sai, constructorii: livrarea pe santier in cel mai scurt timp posibil in orice punct geografic, consilierea tehnica de specialitate, prelucrarea si fasonarea carcaselor pentru fundatii, mixarea tencuielilor, debitarea panourilor de lemn, seminarii, tehnologii si produse noi si nu in ultimul rand stocuri foarte mari si preturi competitive.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.