Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Facturist Iasi

Descriere

Candidatul ideal
-Persoană organizată, meticuloasă
- Atentie crescuta la detalii si capacitate de a gestiona sarcini multiple;
- Capacitate de auto-organizare și concentrare
- Capacitate de stabilire a priorităților
- Experiența într-un post similar si cunoasterea soft-ului Smart Bill constituie un avantaj.
- Cunoasterea limbii ruse constituie avantaj.

- Descrierea jobului:
- Emite si incaseaza facturi, efectueaza monetarul, raportul Z;
- Intocmeste receptiile, registrul de casa, raportul de gestiune;
- Completeaza documentele fiscale conform legislatiei si normelelor interne, respecta circuitul documentelor, indosariaza actele (NIR-ul, facturile, raportul de gestiune);
- Cunoaste foarte bine produsele pe care magazinul le comercializeaza.
- Acordă suport clienților și agenților referitor la produse, stocuri, prețuri și condiții de livrare.
- Preia comenzile de la clienți.
- Se implica in promovarea imaginii si produsele firmei

Ce iti oferim?
-Pachet salarial competitiv;
- Mediu de lucru placut, in showroom modern, in cadrul unei echipe dinamice.
- Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata, forme legale de munca
- Oportunitatea unui loc de munca stabil
- Instruire de specialitate si dezvoltare profesionala

Te așteptăm în echipa noastră!

Dacă ești interesat trimite-ne CV-ul tău!

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.

    Florin

    Vezi toate anunturile