Trimite

Agent call-center

Daca vrei sa lucrezi intr-un loc unde colegii iti sunt si prieteni, te asteptam in echipa noastra. Varsta nu conteaza. Asteptam CV-ul tau la adresa de e-mail:

Poti sa fii tu candidatul ideal daca:

• Iti place sa comunici cu lejeritate cu ceilalti;

• Detii cunostinte medii de utilizare a calculatorului;

• Iti doresti sa inveti neincetat lucruri noi;

• Dai dovada de abilitati de negociere si esti convingator;

• Privesti proiectele in care esti implicat ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare.

Descrierea jobului

O zi in Cycle European pentru un agent arata astfel:

• Contactezi telefonic debitorii in vederea informarii cu privire la situatia debitelor restante;

• Negociezi termenele de plata prin furnizarea de informatii corecte si complete cu privire la datorie;

• Oferi solutii de plata adaptate la situatia financiara actuala a debitorilor conform nevoilor de business;

• Dai dovada de profesionalism in discutia cu debitorii in acord cu standardele de calitate;

• Introduci un scurt rezumat al apelului de colectare in aplicatia software interna.

Iti putem oferi:

• Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara si dinamica;

• Proiecte interesante si oportunitate de cariera;

• Acces la sesiuni de training;

• Excelent Know-How cu experienta internationala;

• Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor.

La Cycle European, poti sa obtii si:

• Contract perioada nedeterminata;

• Pachet salarial atractiv (salariu, tichete de masa, decontare transport, abonament Bookster);

• Bonusuri lunare si trimestriale, in functie de performanta;

• Bonus de recomandare angajat;

• Plan de cariera prin instruire continua;

• Posibilitati reale de crestere profesionala intr-o companie multinationala;

• Sesiuni de training.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.