Trimite

Angajam operatori CALL-CENTER, CU SI FARA EXPERIENTA

Ce ne dorim de la tine?
- dorinta de a invata;
- spirit de echipa si initiativa;
- dorinta de a te dezvolta personal si profesional alaturi de o echipa tanara;
- aptitudini de comunicare si relationare.
Aveti posibilitatea de a lucra atat full time cat si part time.
Programul este de luni pana vineriLocatie stabila: Berceni,Brancoveanu sector 4

Descrierea jobului
-nu se vinde nimic prin telefon, doar se stabilesc intalnirile
- preluarea si initierea de apeluri
- identificarea programului persoanei, companiei apelate si gasirea solutiilor potrivite;
- inregistrarea informatiilor in baza de date.
-propunerea de oferte personalizate, adaptate nevoilor clientilor

Se ofera salariu fix si bonusuri lunare( 1500-2500 RON) se poate lucra full time sau part time
-trimiteti cv la adresa de e-mail: sau sunati la nrTrimiteti un cv la adresa de e-mail din anunt, angajarisector4 sunati la numarul de telefon: O784 556 348

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.