Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Casier Pariuri Sportive

Descriere

Candidatul ideal

Cerinte :
• Studii medii
• Abilitati de comunicare si atitudine orientate catre client • Rapiditate in operare documente si gestionare numerar • Persoana serioasa, organizata • Cunostinte medii operare PC

Descrierea jobului:

RESPONSABILITATI:
• Informarea clientilor in legatura cu promotiile si regulile jocurilor aflate in desfasurare, campanii promotionale • Emiterea tichetelor de pariere in sistemul informatic al companiei •Efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre client • Intocmirea zilnica a documentelor pentru evidenta casieriei • Crearea unui mediu placut pentru client
BENEFICII:
• Salariu motivant
• Bonusuri
• Tichete de masa
• Perioada de training
• Loc de munca stabil

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.