Trimite

Job Full Time (Partener Orange) - Rm. Valcea

Descriere

Candidatul ideal
Suntem dinamici si competitivi! Ne plac provocarile si suntem mereu in cautare de noi modalitati de a ne depasi limitele! Noi nu cerem experienta, noi oferim experienta!

Echipa noastra va creste cu 10 de colegi! Aplica si hai sa ne cunoastem daca:

- Iti place sa te afirmi prin performantele personale;
- Ambitia, inteligenta si abilitatile de comunicare sunt principalele tale puncte forte;
- Iti doresti sa iti imbunatatesti competentele de vanzare si negociere.

Descrierea jobului
Devino colegul nostru si:

- Vei beneficia de training de comunicare si vanzari;
- Vei suna clientii Orange si vei oferi informatii referitoare la produsele si serviciile companiei;
- Vei vinde serviciile cele mai potrivite fiecarui client.

Jobul vine la pachet cu:

- Pachet salarial compus din salariu fix + bonusuri nelimitate in functie de vanzarile generate;
- Obiective realiste si suport in atingerea targetelor;
- Se deconteaza transportul pana la sediul companiei;
- Program flexibil de 8h/zi, in intervalul 10:00 – 20:00, de Luni pana Vineri;
- Acces la training-uri sustinute de specialisti si formare continua;
- Posibilitatea de a creste si de a promova in cadrul companiei;
- Un mediu placut de lucru si un colectiv prietenos.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.