Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Operatori calculator Giurgiu

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Sunt in cautare unui loc de munca operaror facturare / date in - Bolintin Vale Bolintin Deal Ciorogarla Militari *- Bucuresti Detalii la nr de tel: 0722144745 e- mail:

  • Angajam casier încasator / supraveghetor sala de jocuri pt agenție pariuri și slots Machine in Sos Alexandriei, nr 22, Giurgiu . JOCURI Responsabilitati - acceptarea si intocmirea biletelor de pariuri sportive; - incasarea si plata biletelor de pariuri sportive; - evidenta contabila a operatiunilor de incasari si plati; - verificarea si intocmirea gestiunii financiare pentru activitatea de pariuri si slot machine; - mentinerea si asigurarea curateniei in incinta punctului de lucru; - furnizarea de informatii corecte si utile referitor la oferte si regulamentul de joc; - emiterea rapoartelor financiare la finalul zilei. Cerinte - bune abilitati de comunicare; relationare cu clentii - bune abilitati de calcul matematic; - notiuni de contabilitate primara; - disponibilitate pentru a lucra in ture; - rezistenta la sters; - aspect fizic placut; - persoana responsabila, echilibrata, energica, serioasa si punctuala; - cunostinte de operare PC Beneficii Oferite: - un loc de munca stabil; - noi iti oferim un post de munca alaturi de o echipa tanara . Descrierea firmei Activitate de jocuri de noroc si pariuri in cota fixa. 0769523823

  • 1

    Responsabilitati: secretariat Experienta: Nu este necesara; Cerințe: abilitați in lucru cu cifrele; Experiența in lucrul cu SAGA reprezintă un avantaj; Programul de lucru este de 8 ore/zi de luni pana vineri; Perioada contractuala nedeterminata; Posibilitati de promovare; Locatia biroului este in Mihailesti jud Giurgiu, transportul de la Cora Alexandriei pana la birou este asigurat de catre firma .

  • Salveaza cautarea