Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Operatori calculator Neamt

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Responsabilitati si sarcini: 1. Intocmeste, contabilizeaza si verifica lunar facturile fiscale emise; 2. Introduce si verifica in programul de contabilitate primara; inregistrarile documentelor efectuate de catre alte posturi; 3. Supravegheaza intocmirea facturilor de decontare pentru plati in numele clientului; 4. Indosariaza documentele cu care lucreaza si supervizeaza arhivarea lor; 5. Colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile, precum si la salvarea datelor informatice; 6. Efectueaza operatiunile bancare (plati furnizori, ordine de plata etc) si intocmeste setul de documente pentru platile electronice, licitatii si ridicarile de numerar in lei; 7. Inscrie in registre operatiunile efectuate (ordine de plata, remiteri bancare, emitere facturi, evidenta incasari); 8. Verifica incasarile, provenienta si distribuirea acestora; 9. Tine legatura cu bancile, clientii si furnizorii interni, in ceea ce priveste atributiile ce-i revin; 10. Preia si verifica seturile de documente din departamentele comerciale, intocmeste deconturile estimative si deconturile pentru deplasarile externe; 11. Duce la indeplinire sarcinile stabilite pe cale ierarhica

  • Magazin instalatii termice si sanitare Tg -Neamt ,angajeaza personal Sediul firmei-str.Radu Teoharie nr.18( langa liceul Vasile Conta)

  • Firma producatoare de geam termopan,angajeaza gestionar depozit materie prima.Cerinte:cunostinte operare pc,excel,comunicativ.zona Izvoare.Neamt

  • Salveaza cautarea