Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Menaj

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Expert Bone & Menaj este o agentie cu experienta de peste 8 ani in domeniul de recrutare si plasare personal casnic, care dispune de o baza de date cu persoane energice , pricepute si cu experienta in curatenia si ordinea din casa dumneavoastra pentru orice tip de program cautat : - INTERN - EXTERN - FULL-TIME - PART-TIME - OCAZIONAL ( 1- 3 zile/ sapt ) . Salariul angajatei variaza in functie programul de lucru si sarcinile pe care le are de indeplinit ! Pentru a va inregistra cererea dvs, si a va oferii in cel mai scurt timp persoana potrivita asteptam sa ne comunicati ninformatiile la numarul de telefon : 0726.890.498 ( Vdf ).

  • Ofer menaj curățenie pentru -Birouri, -spații-(discutabil) -Garsoniere, -Apartamente, -Case, -Vile-(discutabil) (Curățenie după zugrăveală nu prestăm pentru că nu-i plătită munca). Cu recomandare de la familia precedentă CU experiență în domeniu de 3 ani Sunt o persoană harnică,curată,îngrijită,responsabilă. (Disponibilă doar : Sâmbăta și dumineca) De la ora 08 până la ora 20 1.(Preț garsonieră = 150 lei curățenia) 2.(Preț pentru două camere = 200 lei curățenia) 3.(Preț pentru trei camere = 300 lei curățenia) 4.(Preț pentru patru camere = 400 lei curățenia) Anunțul este valabil numai pentru București. ATENTIE ANUNȚUL ESTE VALABIL NUMAI PENTRU FAMILI SERIOASE. (EXCLUS BĂRBAȚI SINGURI) TEL: 0763.330.571 Daniela Mulțumesc

  • Oferim servicii de curatenie in apartamente,case dupa zugraveli

  • DOAMNA FAC MENAJ BIROURI DOUA TREI ZILE PE SAPTAMAMA

  • CURAT, DEZINFECTEZ SI PARFUMEZ TAPITERII = 3 SERVICII LA PRET DE UNUL USCAREA IN MAXIM 4 ORE- PT SEZONUL RECE! CEL MAI BUN PRET! Persoana serioasa curat, la domiciliu d-voastra, canepele, coltare, fotolii,saltele, tapiterii auto, covoare prin injectie-extractie, la cel mai bun pret din Timisoara!!!CURATAREA se face cu aspirator german Karcher de cea mai noua generatie, cu solutii profesionale, DEZINFECTAREA se realizeaza cu aparat german cu abur si ca bonus clientii nostri primesc O REIMPROSPATARE A TAPITERIILOR CU ULEIURI ESENTIALE (iasomie, ylang-ylang, citrice, mosc, trandafiri…etc) dintr-o gama diversa. Avantaje: – curatare in profunzime a tesaturii – lasa in urma un parfum placut – intareste fibrele textile, revigoreaza si reda culorile initiale – nu implica risc de toxicitate sau alergie – petele ies in proportie de 99% Ofer calitate, seriozitate ,promtitudine si un lucru bine facut telefon 0735351388 sau 0724062755 Ma deplasez in orice localitate din judet! -

  • Curatam diverse tapiterii din piele. Un pret rezonabil pentru un serviciu de calitate executat cu SOLUTII PROFESIONALE speciale pentru piele astfel ca tapiteria dumneavoastra va ramane curata, revitalizata si hidratata redandu-i asfel supletea si stralucirea naturala. Seriozitate si profesionalism

  • Menajere autorizate oferim servicii de curatenie ocazional sau permanent. Curatenie de calitate la preturi negociate in functie de cerinte.. Detinem aparatura si consumabilele necesare. Oferim maxima seriozitate! Ne deplasam la d-voastra pt stabilirea unui pret exact De asemeni – la cerere – va putem oferi si SERVICIUL DE CALCAT RUFE la pretul de 20 lei/ ora.

  • Avem cel mai avantajos pret pentru o curatenie de calitate! Avem experienta in curatenia la domiciliu si birouri !! Viziteaza site-ul Homy.ro pentru detalii. OFERIM CALITATE SI SERIOZITATE! Abonamente lunare curatenie 1. apartament cu 2 camere / 2 interventii pe luna = 200 lei 2. apartament 3 camere/ 2 interventii pe luna 250 lei 3. apartament cu 4 camere /2 interventii pe luna 300 lei 4. case/ vile cu suprafete min 100 mp intre3 si 5 lei/mp PRETURI PENTRU CURATENIA GENERALA Preturile de la 4 lei/ mp

  • Firma DELUXE PROFESSIONAL CLEAN caută clădiri, de preferat birouri in care sa presteze servicii de curatenie.Detalii la nr de telefon 0742025582.

  • Caut menajeră pentru un apartament cu 3 camere să facă curățenie de 2 ori pe săptămână și să gătească. Persoana care dorește să facă serviciile să locuiască în apartament fără să plătească chirie. Sa fie in permanenta in aceasta proprietate. Mai multe detalii la nr de telefon 0720967195. Rog persoanele care doresc aceste servicii sa fie serioase. Doamnă sau studentă.

  • Ofer servicii de curățenie în apartamente și birouri tel 0743343838.

  • Ofer servicii de curățenie la ore apartamente și birouri (exclus călcat) tel 0743343838.

  • Doresc sa lucrez ca menajera interna. Sunt serioasa, nefumatoare, linistita, calma, muncitoare. Am o fetita de 9 ani. 0774464190

  • Bucatareasa fara experienta - Studenta pentru Menaj - Bucatarie - Gatit - Cazare Asigurata la nevoie mancare si cazare asigurata la nevoie pe termen lung ( daca se doeste) Angajez fata sau studenta in calitate de menajera pentru simple activitati in bucatarie (nu este necesara experienta) - fara experiența in domeniul - Bucatarie - Gatit simple preparate culinare ( sarmale, ardei cu carne, fripturi) etc . - usoare activitati curatenie si bucatarie - poti avea dupa preferinta parte si de masa gratuita ! . Programul de lucru este Part-Time de 2-3 ori / saptamana 1-3 ore pe zi( pana termina partea de gatit ) Salarizare 150-500 eur Cazare asigurata la nevoie !

  • Angajam agenti de curatenie (femei si barbati) in hypermarket din Botosani. Ce oferim? Salariu peste medie, platit la timp, bonuri de masa, bonusuri, plata orelor suplimentare. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la nr. de telefon 0757.052.430.

  • 18 Gym Fitness Club Cluj Calea Turzii - CAUTAM PERSONAL CURĂȚENIE pt sala de fitness Cautam persoane harnice, punctuale , atente la detalii ,care sa respecte normele de igiena si curatenie impuse ,dornice de a lucra intr-un colectiv plin de energie si optimism. Se ofera training, asistenta si mediu de lucru placut . Program flexibil: 6 ore dimineata sau dupa-masa de LUNI până VINERI sau 6 ore SÂMBĂTA și DUMINICA. SALARIU ATRACTIV Pentru mai multe detalii contactați-ne la nr de telefon 0748954697

  • ANGAJEZ MENAJERA PENTRU O CASA P+1 IN GIROC. RELATII LA TEL.0724217131

  • Curatanie domcilu apartament case preț, 100 lei, curatanie mai mult detalii va rog sa sunați rog și ofer seriozitate multă, nr, telefon 0732534976,

  • Cerinte: Atentie la detalii Persoana serioasa Persoana amabila Diploma de infirmiera (DOAR pentru postul de infirmiera) Responsabilitati: Curatarea si dezinfectarea cabinetelor si incaperilor sanitare; Mentinerea curateniei in spatiile comune; Respectarea normelorde asepsie şi antisepsie; Acordarea serviciului de ingrijiri medicale la indicatia si sub indrumarea unui cadru medical (DOAR pentru postul de infirmiera)

  • Responsabilitati: Curati si dezinfectezi saloanele, incaperile sanitare, salile de interventie si cabinetele de consultatii; Mentii curatenia uzuala a spatiilor comune, inclusiv coridoare, scari, etc; Respecti si asiguri conformitatea cu normele de asepsie si antisepsie; Avantaje: Bonuri de masa; Abonament medical; Program in ture;

  • Salveaza cautarea