Trimite

Angajam electromecanic

Clientul nostru este un important producator de motoare electrice pentru bunuri electrocasnice si motoare destinate industriei auto, cu peste 230 de companii in intreaga lume.
Cautam pentru sediul din Oradea persoane cu calificare in domeniul electric!
Experienta nu este neaparat obligatorie, dar constituie avantaj!

Responsabilitatile postului:
– Pregateste partile ce urmeaza a fi asamblate in conformitate cu instructiunile de lucru, scheme eletrice/mecanice si comanda de productie;
– Selecteaza dimensiunile corecte de cablu cat si a tipului de cablu in concordant cu necesitatile produsului;
– Realizeaza toate sertizarile corespunzatoare in conformitate cu instructiunile de lucru si comanda de productie;
– Indoaie, gaureste si taie atat partile metalice cat si cele de plastic in vederea obtinerii produsului final;
– Identifica partile componente necorespunzatoare;
– Indeplineste orice alta sarcina data de catre supervizorul direct sau de catre conducere in legatura cu responsabilitatile postului;
– Colaboreaza cu inginerul de productie la inbunatatirea procesului de productie.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii de calificare in domeniu;
– Experienta de minim 1-2 ani in domeniul electric (experienta in asamblare panouri electrice) – avantaj;
– Cunostinte de desen tehnic;
– Operare PC;
– Cunostinte de limba engleza – avantaj;
– Experienta in asamblare/montare;
– Capacitate de citire/intelegere a desenelor mecanice si a schemelor electrice;
– Disponibilitate la ore suplimentare.

Se ofera:
– Salariu de incadrare: 3.000 Brut pentru inceput;
– Bonuri de masa: 15 ron/zi lucratoare;
– Bonus de performanta;
– Program de lucru in doua schimburi;
– Posibilitatea la ore suplimentare;
– Abonament la clinica Medicala PELICAN (consultatii gratuite si reduceri la analize);
– Prima de Craciun in valoare de 200 ron net (tichete valorice);
– Discount la Orange, Ford, firma de curierat DHL, sali de sport, restaurante, Cinema, Optic Visage Art, etc.
– Decontarea sumei de 80 de ron pentru transport.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon 0728.572.880 sau e-mail:
cv(A rond)publiceuroconsulting.ro
Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.